Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gáz, ha kondiban edzéshez nem...

Gáz, ha kondiban edzéshez nem fogom össze a hajam?

Figyelt kérdés

Nem olyan hosszú a hajam, ilyesmi, mint a lentebb linkelt képen, de nem ér hátra rendesen és nagyon zavar ha folyton kijönnek a tincsek :')) de nem tudom jobban zavar-e ha egyáltalán nincs összefogva.


[link]


2015. szept. 29. 21:36
 1/7 anonim válasza:
Komoly kérdés.....Téged zavar? ha igen fogd össze, ha nem akkor nem gáz. Másik azért fogják össze mert, idegesíti őket, hogy belecsap az arcukba, az izzadt arcukra rátapad...ennyi.
2015. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teremben senkit sem erdekel. Mindenki magat nezegeti.
2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
max akkor lesz gáz, ha becsülettel edzel, és az izzadtságtól csapzottan áll össze vissza... de van olyan csaj, akinek az is jól áll... meg persze mindig szivárványillatúak.
2015. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ezt az összefogom-nemfogom dolgot előbb itthon próbálom ki :D

egyébként tény, hogy ha rendesen edzek izzadok mint a ló, de én pl kifejezetten "szivárványillatú" vagyok egyszerűen nem büdösödök, van ilyen.

2015. szept. 29. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen a szine mint a képen?
2015. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mit szamit?
2015. szept. 30. 13:07
 7/7 anonim válasza:
Nem gáz. Mikor nekem is ilyen hajam volt n sem fogtam össze. Most a nővéremnek ilyen a haja, és ő mindig összeköti, de nem muszáj. :)
2015. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!