Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vasárnap hát edzésen döntött...

Vasárnap hát edzésen döntött torzsu evezésnél meghuztam a derekamat 1 nagy reccsenést hallottam és a földre estem a súllyal együtt. Nem volt nagy suly de épp elég:S Járni tudok derékmerevitővel. Szerintetek doki? vagy pihenés 1-2 hétig?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a mutéttől. Csak apro mozduatokrol fáj kicsit a derekam. De viszont ha fel kell állnom és kiegyenesednem az 1 rémálom pár másodpercig.

2015. okt. 6. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gerincsérv. Ha nagyon nagy mákod van, nem kell műteni, és 1-2 év alatt visszarendeződhet, mivel még gondolom fiatal vagy. Ha nem, akkor pedig műtét, elég nagy kockázattal... Hogy az istenbe csinálhattál ilyen hülyeséget? Meséljél már még, hogy mitől jött ez elő?
2015. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Görbe háttal húztad, vagy mi a franc?
2015. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mire érted,hogy nagy kockázattal?????????????? De tudok járni semmi bajom. akkor lenne nagybaj ha nem tudnék. Vagy nem???? :S
2015. okt. 6. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből sérvre gondolni. Lehet egy egyszerű izomhúzódás a derékben, gerinc melletti izmokban. Mindenképp próbáld mozgatni, ha tudsz aludj kemény felületen pár napig.
2015. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. okt. 6. 23:02
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
nem csak sérv lehet, egy csomó minden lehet... igazábol már vasárnap a sürgősségire kellett volna menned, nem még kedden este kérdezgetned, hogy menj e orvoshoz... ne a műtéttől félj, hanem a tolókocsitól... idióta... bocs de erre nem tudok finomabbat mondani..
2015. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,menj el dokihoz.Ezt a gyakorlatot meg én eleve nem csinálnám,még szabályosan végrehajtva is simán szétnyírhatja a hátat,gerincet.
2015. okt. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet padon is csinálni, úgy biztonságosabb
2015. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felnott letere fel az orvostol, beszarok
2015. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az izomhúzódáskor nincsen reccsenés, ott már a csontok játszanak. Egyik ismerősünk is így járt, és gerincsérve lett, de pár év után meggyógyult, visszaszívódott neki. Menni tudott ő is, csak éppen egy laptoptáskát nem tudott vinni...
2015. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!