Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vasárnap hát edzésen döntött...

Vasárnap hát edzésen döntött torzsu evezésnél meghuztam a derekamat 1 nagy reccsenést hallottam és a földre estem a súllyal együtt. Nem volt nagy suly de épp elég:S Járni tudok derékmerevitővel. Szerintetek doki? vagy pihenés 1-2 hétig?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a mutéttől. Csak apro mozduatokrol fáj kicsit a derekam. De viszont ha fel kell állnom és kiegyenesednem az 1 rémálom pár másodpercig.

2015. okt. 6. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

lehet gerincsérv, akkor megszívtad.


de simán lehet egy húzódás is, ami annyira nem vész, pár hétbe beletelik, de elmúlik. ezt egyébként ki is lehet tapintani, egy izomlazító szurival gyakorlatilag fájdalommentessé tehető.


orvos.

2015. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyszerűen a kötött izmaid rándultal egyet, az is adhat regyegő hangot, pl mikor ropog az ember ízülete... Ha a helytelen testtartás miatt a letapadt izomzatod rosszul tartja a gerincedet az is okozhat brutális fájdalmakat, akár olyat is amitől össze esel... Ezen pl manualterapeuta, gyógytornász, gyógymasszőr tudna segíteni, de persze ez is csak találgatás... Orvoshoz kellene menni mindenképen.
2015. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!