Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1het alatt mennyit nőhet...

1het alatt mennyit nőhet szteroidtol a karom?

Figyelt kérdés

Megfelelő kajaval, es edzessel, tejsavó feherjevel+ tomegnovelővel mennyit nohet a bicepsz merete??

Mondjuk danabollal, vagy isten tudja meg mivel.. Esetleg methanabollal..

Tudom hogy genetika kerdese is:)

De kb mennyit nohetne igy a bicepsz kerulete?

(nem all szandekomban szteroidozni, nincs ra penzem mostxd)

Csak kíváncsi vagyok


2015. okt. 14. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem éri meg steroidozni nagyonnem.


Mellesleg egy hét alatt minimálisat...

2015. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt:)

Tudom hogy nem éri meg

2015. okt. 14. 16:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha egy évig szeded simán felszedsz 15-20 kiló izmot is, sőt ha mellé még mást is szedsz többet. Legalább is kezdőként, csak nem éri meg impotensnek lenni miatta...
2015. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Nem tudom miért mondják ezt a fa.szságot, nem hogy impotens leszel hanem 0-24ben állni fog a kúra alatt. Persze akinek szar a levezetèse vagy sajnálja rá a pénzt annál lesznek gondok de különben nem.

2.1 hét alatt kezd el hatni a danabol. Ennek a hatóanyaga a methandienone, nem tudom miről beszèlsz methanabolra. Mivel akkor kezdene el hatni ès a delikvens akkor hagyná abba így szemmel látható különbsèg nem lenne naturálhoz kèpest.

Egyébként szemessel amúgy sem éri meg, ne cuccolj.

2015. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miert, a szemes károsabb mint a "szuris"?
2015. okt. 14. 18:44
 6/12 clint ***** válasza:

Elöző válaszoló, mostanában lehet találkozni methanabol nevü cuccal, valszeg vmi fos magyar gyártmány.

És lehet potenciazavar tőle. A hajlam bőven elég hozzá, de ez a kúra után jelentkezik. Levezetéssel is.

2015. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy hét alatt nem nő sokat, de ha rendesen csinálod akkor egy hónap után azért megfog látszódni :D
2015. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Clint akkor elnézést, még nem hallottam róla. Miket ki nem találnak a szar ug laborok...
2015. okt. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval egy hónap alatt lehet 30 as kézből, 33 as?
2015. okt. 18. 19:54
 10/12 clint ***** válasza:
100%
Egy 30as feszes karból lehet 32 es vizes ami utána lemehet 29es plöttyedtre... A te szavaiddal válaszolva(és a heréd is feladja egy időre)
2015. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!