Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fáj a csuklóm?

Miért fáj a csuklóm?

Figyelt kérdés

De mindig csak a jobb. Ma is bemelegítettem rendesen, de az első gyakorlatnál már azt hittem, hogy haza kell mennem, úgy elkezdett fájni.. Lehet, hogy a hirtelen fejlődéstől? 2 hete kezdtem ismét edzeni és hamar visszajött és sokkal nagyobb súlyokkal csinálom, mint a kezdeteknél, mert bírom és kell is, úgy érzem. De régebben is ez volt, amikor nem növeltem a súlyokat ilyen szinten. Itthon egy minimálisat szokott fájni. Néha rakok rá edzés közben fáslit, az egy kicsit enyhíti.

Mit szedjek rá vagy mivel kenjem? Mit csináljak vele?


2015. okt. 19. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress orvost. Ha gyulladás, akkor semmi kenőcs, meg fásli, meg ráolvasás nem fogja elmulasztani, csak a pihentetés (akár több héten keresztül), a varázsszerek maximum kicsit rövidítik amíg elmúlik (értsd nem 4 hét kell neki csak 3)
2015. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nem kétkezes bicepsz rúddal, amitől fáj? Ízületvédőt szedj, és amelyik gyakorlat fáj azt ne végezd.
2015. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egykezes bicepsznél fájt igazán. De amúgy nem fájt eddig, csak amióta edzek, vagyis 1 hét edzés után.

De, ha pihentetem akkor ugyan úgy nem fog fájni, csak akkor kezdi el mindig, ha huzamosan edzek, szóval hiába pihentetem. Begyulladni meg, hogy gyulladhat be mindig csak akkor, amikor járok a terembe?

2015. okt. 19. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis súly, és magasabb ismétlések (12-15). Találj egy olyan fogást ami nem fáj. Nekem például a kalapács jó, meg a francia rúd.
2015. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
12-15 ismétlést csinálok mindig mindenből.
2015. okt. 19. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam. Sokaknak akkor fájdul meg, amikor 4-5 ismétléseket csinálnak. A 12-15 jó, akkor a fogással lesz gond. Találni kell valamit amitől nem fáj.
2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedsz ízületvédőt, multivitamint, omega3-at, c-vitamint, vagy akármelyiket? Igazából mindet kellene főleg súlyzós edzés mellé.
2015. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
C vitamint szedek külön, kreatinban is van kevés vitamin, magneB6 megy még külön és halat szoktam omega3 helyett enni heti 2-3x.
2015. okt. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!