Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindenki azt mondja, hogy...

Mindenki azt mondja, hogy milyen vastag karom van, de én nem érzem ezt, ez miért van?

Figyelt kérdés

Főleg mikor ki van nyújtva egyenesen, akkor érzem vékonynak, mert hosszú az alkarom, úgy érzem mintha csápjaim lennének. De mindenki meg egyből azt nézi, hogy vastag.

Amúgy olyan 42 cm de csak oldlaról befeszítve néz ki jól szerintem.


2015. okt. 21. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ez egy olyan dolog, hogy barátnőm bírkózó, olyan ruhában mindig panaszkodik, hogy milyen vastagok a karjai, én meg a lapát kezemmel át tudom fogni a ropi felkarját... Marhára szubjektív, kinek mi a vastag.
2015. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy fentről vékonynak látszik, főleg ha kinyújtod, mivel a tricepsz olyankor takarásben van, a bicepsz meg nyújtva.

42 cm az nem vékony.

2015. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 40-es :) De szerintem is vékony. Amilyen volt, ahhoz képest sokkal vékonyabb. Zsíros karom volt, most is van rajta. Nincs annyira szépen még ki dolgozva, bedurranva 43-as.
2015. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel jó eseten az összes izmod arányosan növekszik, ezért te magadon nem látod kirívónak. Ellenben egy másik ember csak annyit lát, hogy "hú, de vastag". Arról nem beszélve, hogy testépítőként mindig nagyobbat akar az ember, azaz kicsinek fogja látni magát még 50es karral is :D
2015. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!