Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért megy össze a karom?

Miért megy össze a karom?

Figyelt kérdés
37-es.. Saját szemmel látom, hogy kisebb, pedig kreatinkúrán vagyok. 1 hét feltöltés után már a 1,5 hét szintentartásnál járok. Kaja 80%-ban rendben, néha félreeszek, de semmi különös. Nem vesztettem az erőmből, csak simán látom, hogy kisebb a karom, 38 volt 1 hete.. Baromira idegesít. Edzés is rendben, teljestestet szoktam csinálni, nem edzem túl magam így. Az alkaromon "kijött" egy ér is, miközben a testsúlyom gyarapodott. Tegnap nem tudtam normálisan kajálni, mert nem voltam otthon egész nap, de kétlem, hogy ez az egy nap tett be.. Megőrülök, annyira frusztrál. Mi ez?
2015. okt. 23. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet bedurranva mérted.
2015. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Víz miatt is lehetett a +1 centi. Aztán mondjuk pisiltél...
2015. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha szinten tartok akkor nem az lenne a lényeg, hogy marad a víz és abban a környezetben jobb a fehérjeszintézis?
2015. okt. 23. 21:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezeket szó szerint venni. Akármi történhetett, amitől lement egy centi.
2015. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nem a holyagbol megy ki a viz hanem a izombol mikor vizel
2015. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kar edzés után mérted? Mert pl.kar edzés után este azért kisebb, mert kiürülnek a glikogén raktárak.
2015. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljes testet edzek, minden izomcsoportra 1-2 gyakorlat 4 sorozat. Nincs külön karedzésem.
2015. okt. 24. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem minek szedsz kreatint ha nem tudod hogy működik???

Pont az ilyenek miatt ellenzem teljes mértékben az árusítását, népszerűsítését, és használatát.


Felvilágosító óra:

A kreatin vizet vonz be az izomba azon kívül hogy az összehúzódást okozó folyamatokba segít ("erőt" ad). Víz az izomban: tömeg + látvány. Hát ez jóóóó - gondolja a mezei gyúrós.


DE EZ ILLUZIÓ.

Tömeget +ba nem hoz. Ha edzel tovább kreatin nélkül maximum 1-5% többletfejlődést jelent ahhoz képest a kreatinos. Ezt is úgy értsd hogy ha fejlődsz 10 kilót (~1 év alatt) akkor kreatinnal az éves fejlődésed 10,5 kiló lesz. Igen a seggemből húzom elő a számokat, szimplán az érzékeltetés miatt.


Lényeg hogy kreatinnal sem fejlődsz gyorsabban, csupán amikor abbahagyod a szedését, és a szép vízzel telt izmaid összeesnek, és te nézed a tükröt hogy brühühühü ez mi? És utána szeded tovább inkább a kreatint.


Kinek kell ez? komolyan?


Inkább dobd ki a kukába az egészet.

2015. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A baj csak annyi, hogy ezt senki sem kérdezte.
2015. okt. 24. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezted hogy miért megy össze a karod, válaszolok rá, erre beflegmázod hogy ezt senki nem kérdezte? Hát gratulálok te kis kötsög. Szúrd inkább a seggedbe a tűt.
2015. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!