Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szálkásítsak otthon?

Hogyan szálkásítsak otthon?

Figyelt kérdés
Nem szoktam konditerembe járni(de nem kizárt hogy fogok),nem akarok porozni sem,meg ehhez hasonlókat. Arra lennék kíváncsi,hogy milyen mód a legjobb szálkásításra,olyasmi amit otthon is tudok végezni. Rendszeresen szoktam itthon edzeni,felülés,súlyzózás,stb amire van lehetőség és próbálok odafigyelni az étkezésre is,többször próbálok keveset enni,és több fehérjét.Meguntam hogy kövér vagyok,és próbálkozok elszántan edzeni,csak még annyira nem vagyok benne jártas.(van még rajtam egy kis felesleg,178cm és 68 kiló vagyok,de 83 kilóról sikerült elérnem kb 4 hónap alatt,mikor alig mozogtam,csak az étkezéssel.)Nem az a lényeg hogy gyorsan elérjem,mert ehhez van türelmem,hanem hogy végre normálisan,férfiasan nézzek ki,akár telik egy évbe is.(de ez relatív,hogy kinek mi a férfias).

2015. okt. 25. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felülést hagyd a fszba, csak tönkrevágja a gerinced. Csinálj hasprést. Amit még ajánlok az a plank.


Egyébként meg kardiózz! A kaját pedig kéne számolni, mert ha megáll a fogyás, csökkenteni kell a kalóriákat (elsősorban a szénhidrátot).

2015. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A plank az az,amikor az alkaromon meg a lábamon tartom a felső testem a levegőbe,ugye? Kardio alatt pedig pl biciklizésre,futásra gondolsz? (Bocs,tényleg elég kezdő vagyok,és nem akarok 20ezer helyen utánanézni,mert akkor tuti hogy belekavarodok)
2015. okt. 25. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezzel a magasság és súllyal ha férfias kinézetet akarsz, akkor marhára semmi szükséged nincs szálkásításra... tömeget, izomtömeget kellene felszedned, megfelelő étrenddel és ha semmiképpen nem akarsz konditerembe menni, akkor rendes saját testsúlyos edzéssel...

a teljes testet kell edzeni, nem pedig 1-1 gyakorlattal 1-1 izomcsoportot aztán hagyni minden mást...

Ajánlom figyelmedbe kezdésnek a fegyencedzés című könyvet...

amúgy a szálkásítás fogyást jelent, attól nem fognak izmaid teremni, ha még többet fogysz, attól csak egy gilista leszel, semmi férfias nem lesz benned.

2015. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, tervbe van hogy.megyek,csak még húzós egy havi bérlet. De köszönöm a tanácsot :)
2015. okt. 25. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felülést tényleg nem biztos, hogy használ, bár ritkán lehet csinálni. Olvasd el a Sárga Kapszulát, az Alapismereteket. Mindkettő ingyenes. Állíts össze egy étrendet. A poroktól nem lesz bajod, bár a tápanyagokat normál kajából is betudod vinni.
2015. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!