Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet otthon bicepsz...

Hogyan lehet otthon bicepsz edzést csinálni úgy, hogy az ember mindkét könyökét ki tudja támasztani mint amikor a kondigéppel edz az edzőteremben?

Figyelt kérdés

Tehát a scott padot mivel tudom otthon helyettesíteni?

Észrevettem mikor a levegőben bicepszezem bekapcsolódik más izom is és nem tudok úgy koncentrálni a bicepszemre!

Hamarabb kifáradok, és nem érzem, hogy annyira megdolgoztatta volna a bicepszemet!



2015. okt. 19. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Guggolj le,és a térdedet használd scoott padnak.
2015. okt. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálj 21ezést, akármilyen izmod dolgozik be plusszba, a bicepszed úgy be fog durranni, hogy befoscsizol.
2015. okt. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túl fogja vele edzeni
2015. okt. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a qrva túledzést!-.-

Fas.omba már!:@

Annyira rá vagytok kattanva,hogy kb edzeni sem mertek.

2015. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jogos, én sem értem ezt a folyamatos túledzésen kattogást... Oké egy kezdő aki azt se tudja mi az, lehet amiatt hagyja abba az edzést, szinte még mikor hozzá sem szokott, de aki már vitt bele rendszert az ha túledzi magát, max tart 1-2 pihenő napot aztán mehet minden a régi medrében..
2015. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A térdes scott pad nem rosz,de kicsit megerőltető a térdnek!

És nem kényelmes!

Milyen módszer van még ami kitámassza a könyököt,hogy csak a bicepsz dolgozzon ?

Mi az a 21-ezés?

2015. okt. 19. 12:58
 7/11 anonim ***** válasza:
45 fokos padon,egykezes súlyzóval.Ez is olyan,mint a scott pad,csak nem tudod 2 kézzel egyszerre.
2015. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó amit írt az utolsó.Én is szoktam itthon csinálni.

De ha megtanulod a helyes technikát(kat)akkor a többi gyakorlat is nagyon hasznos tud lenni.

Pl.mint a koncentrált bicepsz.:


[link]


F40+

2015. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lefekszel hasra az ágy végéhez, ahova már leraktad a súlyt. Leengeded a kezed, kitámasztod az ágy oldalához és megfogod a súlyzód. Ha elég magas az ágy, akkor kivitelezhető. Vagy ha a kanapé oldalán van ilyen puffos rész, akkor ott is lehetne.
2015. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Vágja tönkre a berendezést?:D

2015. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!