Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem otthon súlyzós...

Elkezdtem otthon súlyzós gyakorlatokat végezni, a kérdésem hogy ha veszek fehérjét mennyiben fogja elősegiteni az izmosodást egyáltalán van e haszna ilyen alap szinten ahogy én csinálom? Tovább

Figyelt kérdés
fekve nyomás 40-50 kg vel.3x16 felülés2x50. bicepzesés4kg vel 4x30. itt tartok jelenleg.scitek fehérjét akarok venni de soha nem szedtem . nemtudom érdemes ki adni annyi pénzt érte meg fog e látszódni. max fehérjét szednék szteroidokat meg más hasonló szintetikus szarokat soha.

2015. okt. 25. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Több pénz se biztos, hogy több izom. Agyatlanul szórhatod te a pénzt, ha fingod nincs róla. Először olvass utána, aztán legyen étrended meg edzésterved és mellé még olvass, nézelődj, tanulj meg trükköket, szerezz tapasztalatot.
2015. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
irjad le az étrendedet. addig nem tudunk hasznos választ adni, amig nem tudjuk mit eszel.
2015. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne kiegészítőt vegyél, hanem étrendet állíts össze.

Étrend nélkül, kiegészítővel NEM lehet fejlődni -> kidobott zsé .


Étrenddel, de kiegészítő nélkül lehet.


Sárga kapszula c. e-bookot töltsd le, ingyenes.

Legtöbb infó benne van, hogy hogy kezd el, és mit hogy csinálj.


Étrend mindenképp fontos, anélkül kidobott idő és energia. Ezen felül pedig az edzés már rajtad múlik hogy milyen minőségű.

2015. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!