Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek mi a véleménye a stillma...

Kinek mi a véleménye a stillmass termékekről, és melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni kondizni mivel jelenleg nagyon vékony vagyok.

Stillmass termékeket nézegettem,de nem nagyon tudom,hogy melyik lenne a legmegfelelőbb számomra.

Ti mit ajánlanátok edzés utánra,és mekkora mennyiségben,hogy beinduljon a növekedés,persze mellette rendesen ennék.Viszonylag most is normálisan étkezek,és nem is keveset de valamiért nem nagyon tudok hízni. Ezért is gondoltam,hogy kipróbálok valamilyen fehérjét,tömegnövelőt.



2015. okt. 29. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a kiegrszítőtől fogsz nőni, hanem attól, hogy nem viszonylag van rendben a kajád, hanem van egy rendes tömegnövelő étrended...

Stillmass fehérjéitől nekem fáj a pocim, ellenben az ízületvédőit csak ajánlani zudom.

2015. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sok kieget probáltam már, de a Stillmass annyira nem jött be. Ára rendben van, bár mostanában drágult. Az MHN whey pro példul sokkan jobban bejön, a stillmass-étol hasmenésem van sajnos, annyi a jó benne hogy könnyü állagra, megiszod mint 1 pohár vizet és kész. Izületvédőket vettem még külön külön tőlük, az viszont tényleg megéri, és jó minőség( bár az msm por nagyon csomós), de az izük baromi rossz, persze erről nem ők tehetnek, tehát legközelebb sztem hiába drágább kapszulába veszem.
2015. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!