Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor ti mit szoktato...

Szálkásításkor ti mit szoktatok "nassolni" étkezések között?

Figyelt kérdés

Szálkásítok, és az a baj, hogy hiába eszem napi 5-ször, mégis folyamatosan éhes vagyok és az étkezéseknél sem érzem hogy jóllaknék.

Hogy értsétek, mondjuk az ebédem után úgy érzem, simán be tudnék még nyomni egy nagy tányér birkapörköltet vagy fél kiló főtt krumplival.


Ti mit szoktatok, rágcsálni, nassolni ilyenkor éhség űzőnek, ami nem csak üres kalória, hanem azért értelme is van??


Nekem olyasmik jutottak eszembe, mint pl mandula, földimogyoró, különlegesebb sajtok...

Csak ezekbe meg elég sok a kalória...



2015. szept. 3. 10:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én semmit sem szoktam nassolni, komolyan. max betolok egy tejsavóturmixot.
2015. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó neked, ha te meg tudod állni. Én folyamatosan éhes vagyok és nagyon rossz érzés.
2015. szept. 3. 11:00
 3/22 anonim ***** válasza:

Kiszámolt étrenddel, amely tartalmazza a megfelelő minőségű, mennyiségű és arányú mikro- ill. makrotápanyagot, nem lehetsz éhes.


Lehet, hogy orálfixált vagy valamiért, de az meg pár nap, max. egy hét alatt elmúlik, egyszerűen egy rossz szokás csak.

2015. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

:DDDD

Annyira bírom ezeket az embereket, ő megmondja, hogy én márpedig nem lehetek éhes :DDD

Biztos voltam, hogy csak idő kérdése és jön egy ilyen:))


Természetesen grammra kiszámolt étrendem van, olyan minőségű, amiről itt sokan csak álmodoznak, tehát nem erről van szó.

Meg nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy miket lehet "nassolni".

2015. szept. 3. 12:11
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

NEM KELL nassolni, ennyi a titka a szálkásításnak.


Csak segíteni próbáltam, ha tényleg olyan jó étrended van, akkor tényleg csak a rossz szokás számlájára írható az "éhséged".


Azért tettem idézőjelbe, mert nem a szervezeted éhes, hanem az agyad, az agyadnak meg tudsz parancsolni, csak akarat(erő) kell hozzá.

2015. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező evvel semmi baj sincsen. Vannak ilyen átmeneti dolgok. Nekem is van hogy 1-2 hétig egész nap csak ennék, pedig eszek rendeset de mégis éhes vagyok. Ilyenkor zöldséggel kompenzálom főleg ha este jön rám. De aztán el múlik és nem vagyok olyan éhes, ez néha szokott csak elő jönni.:)
2015. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6. Vagyok ilyenkor egyél zöldséget nyugodtan.:)
2015. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5: B+, nem érted? Nem azért nassolok, mert nassolni KELL, hanem mert folyamatosan éhes vagyok, nem lakok jól!
2015. szept. 3. 12:18
 9/22 A kérdező kommentje:
7: Zöldséget próbáltam már, de attól meg úgy érzem még éhesebb leszek.
2015. szept. 3. 12:19
 10/22 anonim ***** válasza:
Soha nem fogod elérni a célodat, ha nassolsz, de szerencsére ez a te bajod, nem az enyém. :)
2015. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!