Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőnöveléshez milyen erőnövelő...

Erőnöveléshez milyen erőnövelő tápkiegészítő?

Figyelt kérdés
Üdv. Már lassan egy éve edzek, 76 kg vagyok, 28 éves. Voltak kihagyások is ezidő alatt. Konkrétan 3 hónap, de most nagyon lentről kezdem ahogy a súlyokat nézem. Az erőm nagyon lent van. Arra gondoltam hogy a fehérje mellé vennék valamit ami kicsit több erőt ad. Nekem most csak ez lenne a lényeg hogy nagyobb súlyokat mozgassak. Mit ajánlanátok mellé?Kreatint?Vagy mi még az amivel erősödhetek?
2015. nov. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze kreatin

Inkább a kaját toljad

2015. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Energia kell, erő hogy nagyobb súlyokat tudjak mozgatni
2015. nov. 1. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég rossz ötlet ez.Adott egy jelenleg felkészületlen fizikum,amin újra kellene alapozni,felkészíteni az ízületeteket,a gerincet a komolyabb terhelésre,erre te ezt kihagynád,sőt még rátennél egy lapáttal.Ha erősödni akarsz akkor ne ilyen amatőr balfa/sz idióta tiniket idéző hozzáállással indulj,hanem edz mondjuk az 5x5 szisztéma szerint.
2015. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
koffein + gyors ch, nem tesz jót, de sok energiát ad.
2015. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én ilyesmikre gondoltam:


[link]


[link]

2015. nov. 1. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hány kilóval edzel? Nem farokméregetés az edzés. A lényeg, hogy rendesen megdolgozd az izmot. Egyél mellé rendesen, és majd jön az erő. Állíts össze egy tömegnövelő étrendet, és szépen emelgetheted majd a súlyokat.
2015. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!