Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skacok,6 hónap alatt mennyit...

Skacok,6 hónap alatt mennyit tud elérni egy ember?

Figyelt kérdés

Most nem edzek és így nézek ki :D

[link]

És ilyen proteint vettem : Scitec 100% Whey Protein professional smile



2015. nov. 4. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Kép linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 4. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Hát ezzel semmit nem érsz el barátom. Az edzés ott kezdődik, hogy zöld jumbo. Abból kell reggeliként tolni egy adagot (4 mérőpohár), aztán pedig edzés előtt, és után is 2-2 mérőpohárral kell tolni a cuccot.

Pihenőnapokon reggel mehet szintén, de mivel nem edzel ezért lefekvés előtt kell a másik adagot betolni.


Kajának mehet amúgy bármi, mert kell a tömeg ugye: nutella nagyon jó tömegeléshez, meg még a sajtburger menüt tudom ajánlani a mekiben. ott minden grammra ki van számolva, és adja a tömeget.


Így szerintem egy kiss virág formát hozhatsz 6 hónap alatt

2015. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kettes csak ironizált-e, de elnézve a srác képeit, tényleg ezt kellene csinálnia. :D
2015. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Olvasd el a Sárga Kapszulát. Az első barom. Ne egyél össze ilyen baromságokat. És sokat lehet fejlődni 6 hónap alatt is, de azért egy jobb test több idő.
2015. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ennel tovabb nem tudtam fullba tolni a kretént. Majd legkozelebb odairom hogy "gyengébbek kedvéért: irónia"
2015. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!