Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem hiszik el, hogy...

Miért nem hiszik el, hogy soha nem jártam konditerembe?

Figyelt kérdés
Kb 4 év alatt lettem 70 kilóból 100 kilós, pedig csak otthon edzek napi fél órákat két kézi súlyzóval (igaz azokat folyamatosan bővítem) meg egy húzódzkodó rúddal. Minden nap csak egy izomcsoportot. Mégis mindenki azt mondja, hogy tuti állandóan konditerembe járok meg "kokszolok". Ez olyan hihetetlen?
2015. nov. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Isten vagy.

Rájöttünk.

2015. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Már tudtam, mikor kiírtam a kérdést, hogy valamelyik okos dicsekvésnek fogja venni... hát nem annak szántam.
2015. nov. 10. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért teszel fel olyan kérdést, amite nem lehet normális választ adni? Honnét kéne nekünk tudni, hogy X embercsoport miért kételkedik AZ edzésed módjában?

Ha valaki nem hiszi el, kérdezd meg rögtön a helyszínen, és megvilágosodsz.

2015. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutass kepet.
2015. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad mekkorák azok a kézi súlyzók. Ha 30-50 kilósak, akkor érthető a dolog. Így nem hihetetlen. De egy képet dobhatnál.
2015. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtad is most látom, hogy bővíted. Akkor teljesen oké.
2015. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem hihetetlen, sosem gondoltam, hogy csak és kizárólag teremben lehet izmosodni, valamint 4 év alatt 30 kiló még egész hihető az alapján, amit tudok a témáról.

Az ismerőseidnek nyilván kicsit sztereotíp a gondolkodásuk, esetleg lusták és irigyek s maguknak is azt bizonygatják, hogy ezt otthon naturálban nem lehet úgysem...


Kétkezes súlyzód nincs is? Én nem tartok sehol (szó szerint, én és az edzés az három, de eljön majd az idő, remélem hamarosan, kéne), de már tervezem, hogy venni fogok kétkezes rudat egypár tárcsával, hasznosnak tűnik. Húzózkodó rúd nagyon kéne, de nem lesz egyszerű elhelyezni.

2015. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!