Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A divatgyúrás miatt lett...

A divatgyúrás miatt lett ennyi testképzavaros ember?

Figyelt kérdés

Sokszor azt látom, hogy a facebookon, instagramon osztogatják meg, hogy mennyit edzenek, ilyen olyan táplálék kieget isznak meg a motivációs dolgok stb.

Minek kell ezeket állandóan megosztani? Nem a magamutogatás miatt kéne edzeni és nem a kinézet miatt, hanem élvezetből.

A másik annyira nem szeretem mikor a másikra ráerőszakolják az úgymond "gyúrást" mintha nem lenne más sport és mindenkinek bejönne. Nem értik meg, hogy nem mindenki élvezi ezt a sportot és jönnek ezzel a dumával, hogy márpedig a lányoknak bejön és elismerést lehet ezzel szerezni. 1, Nem minden nő gerjed az izmos testre 2, Elismerést nem csak ezzel lehet szerezni.

Látom, hogy tele vannak felsőbbrendűségi tudattal és lenézik azokat akik nem edzenek. De ezt nem a testépítőkre értem, akik komolyabb eredményt értek el benne ők igazi sportolók, inkább az ilyen magamutogató nokedlikre.


2015. nov. 12. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért mert az emberek többsége eg
2015. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azért mert az emberek többsége egy magamutogató senkiházi aki teljesítménynek állítja meg a teljesítmény nélküliséget és ennek a szánalomnak a legtökéletesebb táptalaja a faszbúk
2015. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Én nem nézem le azokat akik nem edzenek csak azokat akik lemennek a terembe és csak dumálnak meg azokat akik bele pofáznak h mért eszel mindennap csirkét rizzsel azzal nem lehet tömegelni csak kenyérrel meg a gyerek nyomja a fekvenyomást 100kgmal de azért nyomja fáj a válla de nem edzene kisebb sullyal h legalább szabályos legyen

Tudod ha nem osztod meg se történt ezt kb fél éve láttam elöször hát elég gáz [link]

2015. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kisboltos ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol más emberek véleményével. Szard le, és csináld azt, amit te szeretsz.
2015. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akiket leirtal nem testképzavarosak. Csak simán figyelemhiányos gyökerek. A versenyzők már inkább. Az valoban igaz hogy a testképzavar nagyon elterjedt. Emberek akik jobban neznek ki mint a lakossag 90%-a azt gondoljak magukrol hogy teleszart buvárruhák, szarul nezek ki, szégyellik magukat
2015. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az emberek mindigis ilyenek voltak, most épp ezen a felületen mutatják meg.
2015. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elég a fészbukk huszárokból. Gyertek le Borsodba szenet lapátolni, utána meg mehet egy bicepsz edzés. Toljátok a fehérjét!
2015. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden hobbira, sportra, eszményre, stbre igaz.

Mindenhol vannak ostobák, fanatikusok, és ostoba fanatikusok. Legyen az vallás, politika, sport, játék.

Bármelyikben tudok példát mondani ezekre a dolgokra. Egyszerűen csak ilyen az ember.


Azt se lehet mondani hogy a facebook az elrontója az emberiségnek, meg ennek a magamutogatásnak a szülője. Előtte miért csináltál pl nyaralásról, vagy valami eredményről fotókat? Azé hogy mutogasd, dicsekedj vele, fix nem azért hogy unalmas órákban elővedd a családi fényképalbumot és magad szórakoztasd vele.


ILYEN AZ EMBER. Nincs új a nap alatt, nem kell modernkori betegséget torzulást keresni mindenben.


Az hogy egyesek (sokan) a nők miatt edzenek? Ha nincs más, akkor ezzel kell érvényesülni. Ez van. Kevés intelligens ember érvényesül a puszta fizikumával.


ÉS EZZEL NEM AZT MONDOM HOGY AKI ERŐS AZ OSTOBA!!!!!! Mielőtt még jönne fröcsögni valaki. Összefüggés nincs a kettő között, csak a gondolkodásmódban.

2015. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Mordorba? Te megvesztél?
2015. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jah, Mordor. Nem olyan vészes, már jó ideje húzom itt. Talán, mert rájöttem, hogy én is dzsipó vagyok. Sajnos, ahogy öregszek úgy jön ki a vírem tessó.
2015. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!