Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fekvőzésnek van haszna?...

A fekvőzésnek van haszna? Hogy lehet izmot növelni otthon?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az oldalon válaszokban hogy semmi értelme nem lesz izmos az ember sem erős tőle . De akkor mivel lehet ezeket elérni ? Pl mell izom , has izom meg szimplán egy jó testalkat ? Kondi teremben nem szeretnék még járni , otthon is elvégezhető gyakorlatokra gondoltam . 14 f válaszokat előre is köszönöm !

2015. nov. 18. 21:36
 1/5 anonim válasza:
44%

Csináld ezt otthon. Ha nem vagy kövér, csak izmot szeretnél felszedni magadra:

100 fekvőtámasz

100-100 kitörés mindkét lábra

100 bicepsz gyakorlat rúddal

100 vállból nyomás 1 a fej előtt 1 mögötte

100 felülés

100 tricepsz rúddal

Mindegy mekkora darabszámmal csinálod, csak legyen meg a 100. Ezzel az izomtömeget is növeltem és az állóképességem is javult. Mellette figyelj a kajára is.

2015. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jól hangzik, egy kicsit lehet tőle erősödni is, de nem lesz az igazi. Keress rá a Fegyencedzésre. Mellé két darab egykezes súlyzó és mehet egy teljes testes edzés heti 3x. Olvasd el az Alapismereteket is.
2015. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És a használt súlyt növeld.
2015. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fegyenc edzés jónak hangzik de fogalmam sincs hogyan kezdjem , sehol nem találtam egy használható támpontot . Help
2015. nov. 19. 23:09
 5/5 anonim válasza:
100%

Fegyencedzés ebook:

[link]

2015. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!