Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok kb 60-7-65 kg...

15 éves vagyok kb 60-7-65 kg között és 36 os karom van 2 hónapja gyúrok nem mondom tiszta szálka de azért nagyjából olyan 75% szálka az jó? Mindennap gyúrok

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 21:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
2 hónap edzés után nem fog semmi látszódni, nem lesz nagyobb a karod, ne edz minden nap, mert nem tesz jót, kell pihenő idő hogy regenerálódjanak az izmaid, de ha mégis minden nap szeretnél edzeni akkor minden nap más izomcsoportra tedd.
2015. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze mindennap más izmot edzek és de látszik mert 33 mas volt a karom amikor elkezdtem és most 36 os a karom rohadt jó genetikám van
2015. nov. 19. 21:12
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap alatt nőtt anno 4-5 centit. Ha nincs étrend meg meg fogsz állni. Én is azt hittem rohadt jó genetikám van, minden nap fekvőztem meg bicepszeztem.
2015. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem tervezem hogy megállok :) küldjek képet ?
2015. nov. 19. 21:34
 5/20 anonim ***** válasza:

Más se tervezte mégis le áll nyugi nem lesz 50es karod étrend nélkül még 40 se "rohadt jó a genetikám" ezt ne nagyon hangsúlyozd

2 hónapja edzel meg még javába az átmozgatót kéne csinálni

2015. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

lehet itten rajoskodni, de megsúgom, hogy megállsz. kaja nélkül a 40-es kar lehet, hogy 3-5 év lesz. persze zabálhatsz rengeteget és meghízhatsz, de akk a zsírtól lesz nagy karod. annak meg nincs értelme. na mindegy, eddzél rendesen. majd meglátod. ne add fel, az a lényeg. csak keményen.



gypsy

2015. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Unoka bátyám már egy éve gyúr étrend és más egyéb termékek nélkül se fehérje por se semmi ilyen és neki 42 es karja van.Én nem csak le állok beszélgetni ha be megyek a kondiba hanem azt a két órát végig gyúrom :) 60 kg val szériázok és 40 el kezdtem :)
2015. nov. 20. 06:06
 8/20 anonim ***** válasza:

Hidd el a fentiek tapasztalatból beszélnek. Én nem, de én meg tanultam rengeteg anatómiát és élettant :D

Mint minden új dologban, ebben is az elején robbanásszerű a fejlődés, mert a szervezeted azt se tudja hová kapjon a hirtelen terhelés miatt, építi be a rengeteg aminosavat az izmaidba. Aztán ha "rájött", hogy mi történik, megszokja a menetrendet, visszafogja magát, ugyanis az izomszövet fenntartásához kell a legtöbb energia, a szervezet pedig takarékosságra törekszik.

2015. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Unoka bátyám már egy éve gyúr étrend és más egyéb termékek nélkül se fehérje por se semmi ilyen és neki 42 es karja van.Én nem csak le állok beszélgetni ha be megyek a kondiba hanem azt a két órát végig gyúrom :) 60 kg val szériázok és 40 el kezdtem :)"


unoka bátyád...idősebb. tehát jobban megy neki. egy öregebbnek mindig könnyebb, olyan 35-40 éves koráig. a súlyodból ítélve gyors lehet még az anyagcseréd és nem biztos, hogy jól építed be a tápanyagokat. hidd el más se dumálja végig a két órát, de a 36-os karból nem lesz 42-es egy év múlva. legfeljebb 38. utána is nőhet persze, csak évek lesz. unokabátyád meg nem tudni honnan indult.

2015. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem volt nagyobb a karja 35 töl a barátnője elhagyta és napi 6-7 órát gyurt elmondása szerint
2015. nov. 20. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!