Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Mi a véleményetek...

Testépítők! Mi a véleményetek a marhahúsról?

Figyelt kérdés
Szoktatok enni? Ha igen, milyen gyakran? És mit, combot, hátszínt, bélszínt...stb.?

2015. nov. 24. 19:45
 1/7 anonim válasza:
elég drága dolog de ha lenne rá pénzem minden nap azt enném !
2015. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Allitolag nagyon jo,mondjuk en nem vagyok testepito,csak van par "gyuros" ismerosom es szoktak mondani a csirkemell meg a halak mellett. De az ize az 100% jo :D
2015. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik részéről van szó. Az oldalas pl. annyiba kerül, mint a csirke, viszont fehérjetartalma alacsonyabb és jóval zsírosabb is, egyszerűen rosszabb, hiába fed le teljesen más aminosavakat. A bélszín és társai egyértelműen jobbak, de ahhoz igen jó állás kell, hogy 0-24-ben azt tudd enni.
2015. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Örülök hogy csirkecombra van pénzem meg a héten párszor tonhalra.Ezt leszámítva amikor jobban ment akkor minden másnap ettem hátszínt és most is ennék naponta ha tehetném.
2015. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ha nem a legjobb fehérjeforrás a sovány marha. + sok benne a mikrotápanyag
2015. nov. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan húst eszem, amit én nevelek és mivel nem értek a marhákhoz, igy nem eszem marhát, max évente 1-2* különlegességként...
2015. nov. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajanlom a liba es pulyka combot is eleg jo anyag...
2015. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!