Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelőt folyamatosan...

A tömegnövelőt folyamatosan szedjem, vagy csak addig, amíg feljövök arra a testtömegre amennyit kitűztem?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy miután elértem a kitűzött testsúlyt, elég lesz-e a tejsavó fehérje és a rendes kaja ahhoz hogy ne veszítsek izmot.

Valószínűleg nem fogok leszálkásítani, mert nem szedek föl zsírt egykönnyen. Félre ne értse senki, nem vagyok sovány, jó izmos vagyok és közepesen vastag, csak megrekedtem egy szinten és szeretnék komolyabb izomtömeget felpakolni.



2015. nov. 25. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült utána tartani a súlyt, anyagi okokból nem tudtam venni tömegnövelőt, igaz a kajára odafigyeltem utána is, később aztán étrend kiegészítők nélkül csak rendes kajával túl is szárnyaltam a tömegnövelővel elért eredményemet, azóta tartom ezt a súlyt (175/90-93).
2015. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!