Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az edzések okozhatják azt,...

Az edzések okozhatják azt, hogy a szellemi képességeim gyengébbek tanuláskor?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy amikor abbahagyom az edzést, 4-5 nap múlva sokkal jobban megy a tanulás. Vitaminhiányom lenne? Okozhatja egyáltalán az edzés, hogy kevésbé tudok koncentrálni a tanulásra?
2015. nov. 26. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ja mert még tanulás közbe is a csúcs összehuzodásra koncentrálsz
2015. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj haver, nekem pont, hogy minden jobban megy, ha lemegyek gyúrni. Kikapcsolok egy vagy másfél órára teljesen, csak a súlyok meg én. Levezetem a feszkót is. Komolyan ha nem megyek, akkor alig bírom megállni, hogy ne toljak el egy szekrényt vagy valami.

Amúgy inkább fáradt lehetsz. Feküdj le lehetőség szerint tízkor.

2015. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem pihened ki magad rendesen, akkor lehet ez is az oka.
2015. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan simán előfordulhat, hogy keveset alszik. Én 11. osztályos vagyok, este nem nagyon bírok aludni, reggel meg hatkor kelek és alszok el az órákon, pedig csak november van. Tavaly is mosott szar voltam év végére, most még duplán mosott szar leszek. :) Ma is innom kellett egy kávét, már a nagyon izgató fizika órán csuklott le a fejem, csukódott le a szemem, álmodtam is, miközben a tanár az elektromosságról vagy miről vakerált.

Amikor elfordult, ráztam a fejem meg pofozgattam magam, hogy ne aludjak el, mert tuti leb-szna. :D

2015. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és most is aludnom kéne. :)
2015. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 *Glissade* ***** válasza:
Persze, ha túlzásba viszed.
2015. nov. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Heti 4 edzes +1 kardió +1 MMA edzes
2015. nov. 27. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Szinte fix akkor hogy túledzed magad. Ha folyamatosan fáradt vagy / dekoncentrált akkor sanszos a dolog. Több alvás, kevesebb edzés.

Én vizsgaidőszakot szeretem, mert akkor csak edzeni kell, és tanulni. Nagyon jól kiegészítik egymást. Amikor viszont sok más dolog is van, és kevesebb a pihenés, én ritkábban is járok edzeni

2015. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!