Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem volt sok ez a hát-váll edzés?

Nem volt sok ez a hát-váll edzés?

Figyelt kérdés

Hát:

T-rudas evezés 3 sorozat

Húzódzkodás 4 sorozat

Evezés gépen ülve 4 sorozat

Mellhez húzás szűken 3 sorozat

Hiperhajlítás 3 sorozat


Váll:

Vállból nyomás kézisúlyzókkal 2 sorozat

Mellről nyomás rúddal 2 sorozat

Oldalemelés 3 sorozat

Döntött törzsű oldalemelés 3 sorozat

Vállvonogatás 3 sorozat



2015. nov. 27. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a hátat külön edzem mindentől, szóval nekem ez így sok lenne.
2015. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha húzódzkodsz, evezel és mellhez is húzol, szerintem teljesen felesleges a T-rúd.
2015. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit én is soknak éreztem. De akkor a body.builder.hu-n miért vannak ilyen 14-16 sorozatos hát edzések? + alsóhát
2015. nov. 27. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki már több éve edz, akkor nagyobb terhelésre is van szüksége, és minden apró izomra akar dolgozni... De alapvetően rudat tudod húzni felső- és alsó mellizomhoz is (ami befolyásolja, hogy hátizmaid mely részét veszed igénybe), és mivel ezekre már edzettél a többi gyakorlattal, ez feleslegessé válik. Igen, nagyon sok bicepszgyakorlat van pl., van is értelmük, ahogy mellizmot is több irányból lehet edzeni, lábat is... de hátnál a T-rúd egy normális edzésnél értelmét veszti. Erőemelésnél nagyon jó, hiszen tele lehet pakolni súllyal és rángatni, stabilabb tartást nyújt, biztos nem buksz el semerre, de simán kihagyható. Amúgy felhúzást ne hanyagold.
2015. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!