Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jövőhéten megyem terembe....

Jövőhéten megyem terembe. Irjatok már egy (Kezdő) edzés tervet? És egy héten hányszor menjek majd le? Meg azt is irjátok mároda hogy hány kg-al edzek

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 09:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Hibáért bocs..

Amugy már van elképzelésem: mindenből 4x12-öt de ez nem bisztos azért kérem a tanácsotokat.

2015. nov. 28. 09:28
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Google: alapismeretek. Olvasd el, találsz tervet és legyen étrended is. Akkora súly legyen, amivel éppen megy szabályosan a 10-12 ismétlés sorozatonként. Ez ugye gyakorlatonként màs-màs súlymennyiség, mivel nem ugyanannyival tudsz pl bicepszezni mint guggolni.
2015. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze írjunk neked komplett testreszabott edzéstervet, de még annyi agyad sincs, hogy legalább a súlyod vagy bármi adatot megadnál. Idióta
2015. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kb 56kg vagyok

170magas

2015. nov. 28. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy is átmozgatással kell kezdened, olyan formán ahogy Cortez is írta. Csak ne várd el hogy mindnent alád rakjanak, járj utánna a dolgoknak, erre van a net.
2015. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kezdő edzéstervet te magad is össze tudsz állítani.


Ne várd, hogy egy személyi edző ingyen írjon neked ide egy tervet, amiért mások több (tíz)ezret fizetnek - nem lenne túl fair. Ráadásul úgy várod ezt, hogy nem is találkozott veled, nem tud rólad semmit.


Sportoltál már valaha valamit?

Ha igen, mit?

Hány éves vagy?

Mi a célod?

Mennyit tudsz étrendre szánni?


és így tovább, és így tovább.

2015. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sportoltam: 9hónapig Thai Boxot

14-éves vagyok

A célom az hogy jobban nézzek ki mert vézna a karom xd ( meg hosszú is)

Kajára bármenyit rá tudnak szánni

2015. nov. 28. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj öreg, én ezeket a kérdéseket nem azért írtam ide, hogy megválaszold, hanem csak példaként arra, mennyi mindent nem mondtál el magadról. Mint említettem, senki nem fog neked komplett edzéstervet összerakni ingyen. Főleg én nem, aki nem is vagyok személyi edző, szóval nem is nagyon értek hozzá.
2015. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!