Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A synthol-os embereket miért...

A synthol-os embereket miért nem röhögi ki mindenki?

Figyelt kérdés

Csomó röhejes külsejű, synthol-os ember híres, meg mindenki körbe ugrálja őket, hogy milyen menők. Már az fura, hogy a konditermekből nem nézik ki őket. Ezek beteg emberek, akiknek pszichiátriai kezelés kellene.


[link]


2015. nov. 28. 22:16
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál magával amit akar. Ha nekik így jó... :)
2015. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jen Seltert sem röhögik ki sokan pedig ő is ez a kategória.Vagy annak idején Flex Weeler is nagy syntolos volt,csak ezek tudják hol a határ-arány úgy ahogy.
2015. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pssssszt! Még meghallják a dzsenselter fanok, akik megmondják hogy nincs implantátum a fenekébe, és természetes, és akkor is inspiráló, és akkor is, és irigy is vagy!


Kérdező: ezt mondjuk én se értettem sose. Amikor ennyire egyértelmű a helyzet mint a képnél lévő csávó...

Én nem tom, sztem inkább csak freakshow az egész.

2015. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, kiröhögik, azért vannak fent állandóan mindenféle viccoldalon.
2015. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én múltkor az utcánkban láttam egyet,és kiröhögtem.
2015. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!