Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődik a karom?

OneHitGoHome kérdése:

Miért nem fejlődik a karom?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 183cm 87kg. Testzsír úgy 18% körül:/

Nyáron kezdtem el edzeni.

Nyár végén mértem le elször a karom körfogatát 35cm.

Most jelenleg 36.8, de már lassan 1,5 hónapja semmit nem nőtt.

Nyár elején csináltam 5hétig az átmozgató edzéstervet. Az után pedig felosztotta nekünk személyiedző. Ott sem fejlődött rendesen a karom, a többi testrész elég szépen gyarapodott. Aztán bevezettük azt, hogy 1 kemény bicepsz edzés, és 2 bicepsz és tricepsz egy héten. + ugye a mell, hát, váll, láb, has stb.



2015. nov. 29. 20:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Próbáljak meg szuperszettezni inkább?
2015. nov. 29. 20:42
 2/12 Cortez70 ***** válasza:
Mindenkinek van gyengébben fejlődő testrésze. Mondjuk 37-esnél még nem kellene hogy megálljon a fejlődés. Szerintem elég lenne heti egy kemény karedzés, a kivitelezésen kell javítani. Ezt viszont látni kellene.
2015. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mas ossze tenne a kezet ha evi 1 centit none a karja.
2015. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Glacierous ***** válasza:
Hogy néz ki a karedzésed?
2015. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Cortez70 ***** válasza:
Kezdőknél eleinte havi 1 centi simán jöhet karra. Haladóknál már valóban minden milliméternek örülni kell.:)
2015. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Bicepsz:

Egykezes bicepsz állva, forgatással

Franciarúd

és Végére csigás bicepsz, ha marad még erőm, akkor egyenes rúddal is bicepsz 4x15


Tricepsz:

Lehúzás csigán

Koncentrált trinyó

és ennyi:'D elég szegényes ebből 5x15

2015. nov. 29. 21:11
 7/12 Cortez70 ***** válasza:
A tricó így harmatos. Kellene pl homlokra engedés, szűknyomás. Tehàt valami szabad súlyos alapgyakorlat. A végén meg mehet csiga.
2015. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Glacierous ***** válasza:
Ja,kevés a tricepsz.A karod nagy részét a tricepsz adja.Hiába bicepszezel keményen,ha nincs tricepsz,nem lesz nagy karod sose.
2015. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezt a bicepszedzést egy személyi edző így, ilyen formában javayolta teged? Mert ez így elég szar. Amugy meg 15 évesen nem lesz még 42es kadod csak szólok
2015. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kisboltos ***** válasza:
Szerintem más lesz itt a gond. Kicsit zsíros voltál. Most, hogy elkezdtél edzeni izmosodott a karod, nőt a vastagsára. Viszont, közben egy kiszsír is ment le róla, ezért nem változott a kerülete. Ne add fel, eddz továbbra is keményen!
2015. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!