Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% Beef Muscle tömegnövelőrő...

100% Beef Muscle tömegnövelőről vélemények?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 00:47
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:

Eleve kész tömegnövelőt nem éri meg venni, mert benne lévő cukrot is szinte fehérje árban veszed és már egy kész fehérje-ch arányt veszel. Jobb ha külön van proteined és ahhoz veszel ch-t.

A marhafehérje pedig MINDIG hidrolizált kollagén. Vagyis ezek nem húsból készülnek (drága lenne), hanem leeső cafatokból és porcos részekből, pl orrocska, fülecske. Íz ízületeknek nem rossz, de izomépítésre vannak sokkal jobb proteinek is. Jó reggelt kívánok! :)

2015. dec. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1 adag tartalmaz 63 gramm ch-t ha jól tudom.

Ennyi ch nekem speciál nem kell rögtön edzés után.Akkor igyak kevesebb?Igen ám,de akkor meg a fehérje lenne kevés...amúgy is kevés benne a fejérje.

Jobb ha külön veszed.

2015. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Húscafatos,zsigeres cukorkupac.Mondjuk engem személy szerint jobban taszít a cukor ivás,mint mondjuk a porcos részek porított formájának megivása,mert az első lehetőségre rávenni nem lehetne.Viszont marha cafatot előbb innék mint tejsavót.
2015. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cortez70 ***** válasza:
Kinek mi tetszik. De azért nem kellett volna lepontozni, mert leírtam az igazat. Nem rád èrtem..
2015. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem pontoztalak le,teljesen jót írtál.De akkor nyomok rá egy zöldet is ha ez fontos neked.
2015. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Köszi, de írtam, hogy nem ràd gondoltam.
2015. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam olyan hírt,hogy a tejsavó káros...Hát nem tudom,ehhez nem értek.
2015. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Esetleg írna olyan is aki már használta a terméket?
2015. dec. 9. 13:45
 9/11 Nemetvari válasza:

Egészben az a vicc, hogy akik előttem írtak, még semelyikük nem itta, és már is okoskodni akarnak.

Én lassan 1 hónapja fogyasztom, és úgy jön a tömeg, ahogy azt elvárom. És az, hogy azt mondják, hogy teli van cukorral, na azon én csak nevetni tudok. A doboz hátulján rá van írva: 0 g cukor

Szóval röviden, a 100% Brutal Muscle egy kiváló termék izomépítésre, mellé érdemes lenne egy komplex multivitamint beszerezni, eseleg levekvés előttre pedig egy kazein fehérjét.

2018. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi a ge-ci a 106g-ből a 64g?Mert tuti hogy nem zab.
2018. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!