Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 Hónapja elkezdtem járni...

1 Hónapja elkezdtem járni konditerembe! ?

Figyelt kérdés

Na szóval van személyi edzőm tehát az edzéstervvel semmi gond nincs.Jelenleg 167 Cm 60 kg vagyok , azt tanácsolta az edző hogy fogyjak egy kicsit a hasamból , elkezdtem az izomépítéshez normálisan étkezni, mellőzöm a cukrokat, fehér lisztet , "sok " fehérjét eszek. Az étrendem :

Reggelire : 5:30 kor általában tojás rántottát (4-5 db - ól) 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérből , sajnos itt jön a gond hogy heti 3 x edzek és iskola után 17:00 re érek haza és akkor tudok csak Ebédelni : az szinte csirkemell vagy valami hússal kapcsolatos kaja vacsorára még olyan 19:00 -or vagy neki állok tojást csinálni aznap vacsira meg másnap reggelre vagy Norbis terméket eszek és ez ebédre is szokott vonatkozni. + még edzés után fehérje port is szedek 40 g - ot!

15/f

Na és a kérdés: Ha minél nagyobb izmokat szeretnék, ( tömeget akarok növelni izomból) akkor jó e - ez az étrend hogy kihagyok egy csomó időt vagy nem ? És ha nem hogy kéne változtatnom rajta? V

Bocsi hogy ilyen hosszú lett ,de válaszotokat előre is köszönöm !



2015. dec. 5. 11:31
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
A napi össz kajabevitel ami inkább számít, bár nálam jobb, ha egyenletes beosztású a kajálás. De ettől, hogy kimarad hosszabb idő még fejlődni fogsz, ha kalória pluszban vagy. Amúgy meg vigyél még egy szendviccsel (hús+tk kenyér+zöldség) többet és megoldódott a kimaradt kaja.
2015. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
amit leírtál az nem egy étrend.és suliban nem szabad enni vagy miert nem viszel magadal kaját? edződ az nem mondott semmi hasznosat?Legjobb lenne ha 3-4 oránként ennél.Ha izmosodni szeretnél ,akkor tömegnövelő étrend kell.Neten találsz egy millió mintaétrendet.
2015. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem szabad enni, de például hogy vigyem el a csirkét vagy amit ép ebédre kéne ennem. Az edzőnek meg mondtam hogy állítson össze egy étrendet és csak mintát küldött. Majd keresek akkor egyet.
2015. dec. 5. 14:01
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Írtam: vigyél szendvicset. tk kenyérbe teszel sült húst és ennyi. Mi ebben a nehéz?
2015. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kerze ***** válasza:
100%

Itt nincs olyan hogy "ebéd"

Enni kell ennyi, mi az hogy nem tudod elvinni. Fogod berakod a húst meg a rizst (meg ha van zöldséget) egy dobozba lezárod és elviszed hűű nehéz is...

2015. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Így megy ez, van, hogy 2-3dobozzal megyek suliba. :D
2015. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is púpozni szokott a sült húsos szendvics. Lassan már külön táska kell a kajának a másik kettő mellé. :D
2015. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kulon taskam van a kajaimnak, szepen be vannak dobozol, es ennyi. A buszon igen kozkedvelt vagyok, anyu gyakran csuklik...
2015. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
azert jo tudni,hogy nem csak én szoktam tömni a majmot buszon :D
2015. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, jó akkor rendben :D így fogom , köszönöm a választ mindenkinek ment a zöld :)
2015. dec. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!