Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szénhidrát bevitelem fedezhe...

A szénhidrát bevitelem fedezhetem "szemét"kajából?

Figyelt kérdés
tömegelek ezerrel,nagyon nehezen zsírosodom,a fehérje bevitelemre maximálisan odafigyelek,legjobb minőség,marha,halak tojások stb.viszont a szénhidrát részét sokszor szemét kajából fedezem.viszont ilyenkor értelemszerűen a tiszta ch forrásokból már nem eszek.imádok enni,finomat,ez így baj?Pl ma reggelire ettem zabpelyhet,edzés után rizst(láb edzés volt)most meg vettem pékárút és azt eszem ma már más ch nem megy,fehérje persze még igen
2015. dec. 8. 17:16
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Egy része mehet ebből, ha nehezen zsírosodsz és ha megvan a napi rostbeviteled így is.
2015. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalkuláld bele az étrendbe. Ugye van étrended?
2015. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nyílván van...

bele van kalkulálva:)de akkor lehet ígyis?nemgáz?

2015. dec. 8. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Nehezen hízóknak kb tökmind1 mit eszik, csak kalóriatöbblet legyen. 90% hogy nem zsírosodik, csak győzze megenni.


Fehérje azért legyen meg.

2015. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávú egészség szempontjából pont fordítva érdemes csinálni mint ahogy te csinálod.Érdemesebb megválogatni a minőségibb ch-t és akár zsírosabb húst enni.
2015. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kisboltos ***** válasza:

Azért én nem bíztatnálak erre. Egy kevés mehet, de csak nagyon minimális.

Cukrot sosem célszerű enni. Ha nem fér beléd a megfelelő ch mennyiség, akkor fezed zsírból. Még szeretni is fogod, mert jókat ehetsz. A fehérje legyen meg, a mikro legyen meg, az fontos.

2015. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!