Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináltok ilyen szituációban?

Mit csináltok ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Az edzésem felénél jártam, mikor bejött egy 17 körüli forma lány. Láttam rajta, hogy nem igazán tudja, mit csináljon, így 5 perc gondolkodás után odament egy csigához, aztán azt húzgálta kb fél óráig, mert addigra leedzettem. Nem szoktam másokkal foglalkozni edzés közben, zene be és edzek, de azt én is észreveszem, ha valaki nem tudja, hogy mit csináljon. Én is így kezdtem, mikor 13 évesen lementem először és csak fekvenyomtam 1 óráig. Ilyenkor ti mit tennétek? Nem egy csúnya lány, szemrevaló, igaz, ez nem lényeg, csak mondom. Mellesleg leggingsbe volt(vagy hogy írják), ezt nem csípem, általában a mi termünkben olyan csajok jönnek leggingsben, akik csak mutogatni akarják magukat, meg sem izzadnak. Ilyenkor illik tőle megkérdezni, hogy ne haragudjon, elsőre van a teremben? Segítsek valamit? Vagy majd rájön magától, hogy ez nem ennyiből áll?

Érdekel, hogy ti mit reagáltatok volna. Én edzettem tovább és figyeltem az edzésemre, mint máskor. Lehet segítenem kellett volna, kicsit hülyén is érzem magam.


2015. dec. 12. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén 80% az esélye, hogy leszartam volna és edzek tovább. Csak ha kérdez akkor segítek. Nem mennék oda magamtol egyrészt mert kapásból azt hiszi biztos ismerkedni akarok, vagy arcoskodni meg a saját edzésem a legfontosabb.
2015. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, én is így érzek valahogy.
2015. dec. 12. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Na hála a jó égnek vannak még olyan emberek, akik nem csak "megdugni" akarják a csinos lányokat, hanem a segítségükre is lenni az edzés terén. Én személy szerint nem mennék oda, mert akkor a te edzésed rovására megy még a 0-ról elmagyarázod neki az alapokat. Viszont ha megtudnád a nevét akkor facen felvehetnéd, hogy kell-e neki segítség, mert te már régebben edzel és akkor még sem az edzés idődet szánnád rá. Linkelnél neki olvasni valókat meg videókat és ha látnád rajta, hogy alkalmazza akkor van jövője a csajnak a kondiban. :D
2015. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezzel foglalkozni. Mindenki edzeni megy oda, az, hogy neki fingja nincs az egészről, az az egyéni problémája. Az internet világában élünk, két kattintással meg lehetne tudni mindent az edzésről.
2015. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 *Glissade* ***** válasza:

Én ahogy beléptem a terembe megjelent a személyi edző. :)

Kérdezte új vagyok-e itt, körbe vezet a teremben.

Majd kb. fél órát dumáltunk, utána el kellett mennie. Majd vissza jött és segített az edzésben, nagyon kedves volt, megmutatta a gépeket, javított: mindezt ingyen (azt mondta neki ez a dolga). Utána megint el kellett mennie.

Addig elmentem öltözni, gondoltam mikor kijövök, majd elköszönök tőle. De ismét nem láttam a recepciónál (a teremben meg mégsem kereshettem volna utcai ruhában, mert az nagyon feltünő). :(

2015. dec. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Nem mennék oda, csak ha önveszélyesen végezné. Ha megkérne, akkor segítenék, de magamtól nem zavarok másokat.
2015. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól van akkor. Kezdtem kicsit magam getszinek érezni, amiért nem segítettem, de, ha mindenki más így tett volna, akkor jó.
2015. dec. 12. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100% hogy oda megyek. Este nem a csigát húzogadta volna
2015. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves aztán nagy trófea.
2015. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A vadászok sem mindig a trófeáért vadásznak, hanem a friss húsért.
2015. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!