Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyire normális? Ti is...

Ez mennyire normális? Ti is csináltatok/csináltok hasonlót?

Figyelt kérdés
Napi szinten többször meg nézem magam a tükörben. Főleg edzés után szoktam, nézegetni és pózerkedni egy kicsit. Barátnőm/barátok előtt szoktam hülyeségből feszíteni , hogy ezt érintsd meg... Van hogy ki kérem a véleményüket, szerintük van-e változás. Mondjuk ha látják úgy is mondják. Sokszor tapogatom a hasamnál érződő kockákat, látszani még nem látszik. Barátnőmtől is volt, hogy meg kérdeztem érzi a kockákat? Lehet elsőre kicsit egósnak tűnik , de még kezdő vagyok és figyelem a testem fejlődését.

2015. szept. 1. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz az teljesen normális, amikor odaállsz a tükör elé edzést követően, akkor ezzel megvizsgálod a tested minden izomzatát. Az is nagyon fontos, hogy néhány pózt is csinálsz a tükör előtt, így rendszeresen leltározhatod a fejlődésedet. Azt is nagyon helyesen teszed, hogy a barátaid véleményét is kikéred azért, hogy látják-e, hogy történt-e fejlődés a testedzésed folytatásában, mert több szem többet lát. Ez azt jelenti, hogy igyekszel megőrizni a pozitív beállítottságodat, és komolyan veszed a testépítést. És még valamit: Az sem elhanyagolható, ha odafigyelsz a helyes étrendre is, mert azon is sok múlhat, hogyan fogsz fejlődni a továbbiakban testépítés területén.


Sok sikert.

2015. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, csak ne vidd túlzásba. Edzés végén érdemes feszíteni, de bármikor feszíthetsz, ezzel javítja az agy-izom kapcsolatot.
2015. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy az agy és az izom kapcsolatot lehet, evvel javítani.:) Van hogy a mellem is mozgatom de ez ritka, viszont bicózás közben elég sokszor nézem a tricepszem.
2015. szept. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!