Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutál erős és menő ez a...

*Glissade* kérdése:

Brutál erős és menő ez a csávó! Ha ezt utána tudnám csinálni én is a "nyilvánosság" előtt edzenék! Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
HIT'S FULL BODY WORKOUT WITH CALISTHENICS & RUBBE…: [link]
2015. dec. 13. 01:20
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vagy sikerül vagy nem?:D ha kitörik a lábam tőből, vagy terroristák szállják meg a termet max. akkor nem sikerül. Amúgy meg nehogymár a magamutogatást, mint olyan is teljesítmény legyen. Befelé legyen teljesítmény kényszered ne kifele mások irányába.
2015. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Gyerek korom óta színházi táncolok, bele születtem táncba (bár már kiöregedtem), ha nagyon magamat akarom mutogatni kiállok ismét a színpadra! Az edzés számomra rólam szól. :)


"Vagy sikerül vagy nem." Te körbe néztél már bármikor is magad körül a teremben, hányan bontják a környetet? Sajnos eléggé bennem van a csapatszellem (a tánc miatt), így ha azt látom egy konditeremben, hogy: kövér férfi zokniban a futópadon sétál, nekem kissé elmegy a kedvem az edzéstől.

2015. dec. 13. 14:47
 23/54 A kérdező kommentje:
Nem azért szoktam át anno az aerobicról a kettlebellre, köredzésre, cross traininre, a hatha jógáról a power jógára, mert annyira kemény vagyok. Hanem mert a az órán lévő emberek jobbak voltak mint én és felfelé húztak.
2015. dec. 13. 14:52
 24/54 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol a környezeteddel ez jellemző a nőkre. Én pont leszarom, hogy egy dagadt csávó mit csinál a futópadon főleg mikor az utolsókat nyomom ki épp, nem ez a legnagyobb nyomorom ki mit csinál.
2015. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 Cortez70 ***** válasza:
Én is letojom. Csinálom a magam edzését és kész. :)
2015. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 Andi80018 ***** válasza:
De király volt ez az összehasonlítós video! Simán adom az erőemelő srácot!!:-)) Mondjuk Montiról is megnéznék egy jó parkos videot! :-))
2015. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 Cortez70 ***** válasza:
Kimegyünk akkor edzegetni a parkba és meglátod. :)
2015. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 Andi80018 ***** válasza:
Jó, de feltolsz a húzódzkodásnál! :-)
2015. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
Told fel papa ;D :DD
2015. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Cortez70 ***** válasza:
Tudod, hogy segítőkész vagyok.:)
2015. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!