Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutál erős és menő ez a...

*Glissade* kérdése:

Brutál erős és menő ez a csávó! Ha ezt utána tudnám csinálni én is a "nyilvánosság" előtt edzenék! Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
HIT'S FULL BODY WORKOUT WITH CALISTHENICS & RUBBE…: [link]
2015. dec. 13. 01:20
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nem nyitja meg azt a nyomorék videót! Rákattintok de már 1 napja nem tölti be. :(
2015. dec. 13. 23:37
 42/54 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Szerintem ezek a gyakorlatok inkább az erőemelő srácnak kedveztek.
2015. dec. 13. 23:55
 43/54 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Mert mindegyiket súllyal kellett csinálniuk.

A fekete csávó inkább arra edz, hogy a saját testsúlyát elbírja extrém módokon.


Mig az erőemelő srác arra edz, hogy minél nagyobb súlyokat legyen képes megmozgatni.

Az izmai jobban hozzá vannak szokva a súlyhoz, ezzel szemben a fekete csávónak pont a gyenge pontja a plusz súlytárcsa.


Következtetés:

Szinte mindenji biztos volt abban, hogy a ki fog nyerni, a fekete srác szimplán nagyképűségből vállalta el a versenyt.


Ez már a fekvenyomásnál egyértelműen eldőlt, a fekete srác szerintem ott fel is adta... kitartásban is keményebb volt az erőemelő.

2015. dec. 14. 01:02
 45/54 A kérdező kommentje:

A súlyzós edzés elég jól megdobja az erőszintet a saját testsúlyos edzésnél is. Legalábbis én azt tapasztaltam.

Tehát lényegében egy testépítőnek, erőemelőnek hazai pálya, ha plusz súlyt tesznek rá. :)

2015. dec. 14. 01:10
 46/54 A kérdező kommentje:

Ha én le akarnék verni egy testépítőt:

hajlékonyságot, egyensúlyérzéket igénylő gyakorlatokat kapna. Vagy állóképességi és gyorsasági gyakorlatokat.

De még véletlenűl se adnék neki tárcsákat. ;)

2015. dec. 14. 01:17
 47/54 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális...Mondták már?
2015. dec. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

Még szerencse. Úgy sem akarok az átlag normális emberek táborába tartozni. :)

Egyébként látom a százalékodról, hogy melyik vagy. Nem kell foglalkozni azzal, amit írsz. :)

2015. dec. 14. 01:39
 49/54 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy kontextuson kívül helyezed az alapját a versenynek:

STRENGTH wars.

Arról szól, hogy ki az erősebb. Mi határozza meg az erőt? Nehéz dolgokat mozgatsz. Ez az egyik.


A másik pedig, hogy 2 cali-s alapgyakorlat, és 2 erőemelő alapgyakorlat volt a része a versenynek. Persze plussz súllyal, de ez az alapvető dinamikáján nem változtat, csak több erő kell -> strength wars.


Szóval szerintem a maga témájában teljesen jól megcsinált dolog volt. Lehetne arra is hivatkozni, hogy a cali-s csávó volt előnyben, mert egy erőemelő soha nem fog tizen-huszon ismétléstartományban edzeni, főleg nem gyors egymásutánban.. A másik gyereknek viszont az állóképessége nyilván sokkal jobb tekintve a robbanékony, rengeteg ismétléses igénybevételt tekintve.


Egyedül annyiba lehet belekötni, hogy a néger gyerek fekve nyomni nem tud kb. Olyan szűk fogással kiégette magát egyből. Nem mintha ezen múlott volna, mert ha az első számot nem is kell megcsinálnia, sztem akkor is veszít.


Ha valakinek nincsenek hozzászokva az izmai a súlyhoz azt úgy hívják hogy gyenge. Igazából te kb amúgy azt írtad le sztem, hogy egy gyenge csávót állítottak szembe egy erőssel, és ezért nem volt fair küzdelem. Igen. Így igazad van :D

2015. dec. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy másik!

Én döntetlent adtam volna. :)))

2015. dec. 14. 03:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!