Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok 186 cm zsákolni...

16 éves vagyok 186 cm zsákolni szeretnék megtanulni. Lehetséges hogy nyáron már zsákolok?

Figyelt kérdés
Mivel tél van így nem igazán van kosarazáshoz passzoló idôjárás, beltéren sem tudok mert a közelben nincs rá lehetôség, szóval hogy ne egész télen bent poshadjak a lakásban úgy döntöttem hogy akkor edzek hogy aztán majd tavasszal amikor jó idô lesz majd közelebb legyek a zsákoláshoz.A gyûrüt meg tudom érinteni, de nem tudok rákapaszkodni.Most az "edzéstervem" annyi hogy napi 3x-4x 5 rendes 5mp guggolás 5mp lent 5 mp emelkedés féle guggolás.Természetesen a testem többi részét is eddzem.Szóval ha valaki tudna küldeni egy rendes edzéstervet(fegyencedzés kizárt) annak nagyon megköszönném.
2015. dec. 15. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval gyűrőn gyakorlatokat tudsz csinálni, igaz?


Fegyencedzésben pedig jók az edzéstervek, sokkal jobb mint amit most csinálsz, de van számodra egy jobb könyv is, ha már gyűrűvel akarsz valamit kezdeni:


[link]

2015. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!