Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit érdemes edzés előtt...

Mit érdemes edzés előtt reggelizni?

Figyelt kérdés

Átlagember vagyok, 5 kg-ot híztam, leépült az erőm, állóképességem, izomtömegem.

A cél annyi, hogy 1-2 kg izmot magamra szedjek és remélhetőleg normális táplálkozás mellett "mellékhatásként" a zsírt is felhasználja a szervezetem.


Egyszer mentem éhgyomorra edzeni, hülye ötlet volt, egy óra után majdnem lefordultam a padról, olyan éhes voltam.

Mennyivel előtte és mit érdemes reggelizni?


Hetente kétszer két órára járok, egyelőre teljes testre edzünk, de főleg felsőtestre, mert ott nagyon gyengék az izmaim.

155/54 vagyok jelenleg, ebből 4-5 kg a nem kívánt zsír, izom pedig feljön, amit a testem jónak lát.


2015. dec. 16. 11:36
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Èn zabot szoktam proteinnel, vagy tojàst tk kenyérrel.
2015. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül előtte, akkor inkább innék pl dextroz+fehérjét, nem jó az inzulinnal így játszani, de jobb mint behányni a terembe, vagy azért magadra ejteni valamit, mert begörcsöl a gyomrod, frissen jóllakottan...
2015. dec. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb egy órával edzés előtt tudok reggelizni. A rántotta tk kenyérrel jól hangzik, lehet, hogy azt fogom bevezetni.
2015. dec. 16. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Tojás,tk kenyér.Kedvencem.:)
2015. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam ez a reggeli rutin ,tojás +tk kenyér
2015. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!