Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony testalkat, lapos mell....

Vékony testalkat, lapos mell. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható problémával küzdök én is. A mell edzésénél oldalt érzem a növekedést, és egyre hülyébben néz ki hogy egyre szélesedik és domborodik ki a mellem, de a szegycsontom meg kilátszik csont-bőr, és nagyon csúnya. Oda is tudok edzeni, hogy tudnám ott növelni a mellkasom? (22éves,192cm magas,71kg)



2015. dec. 17. 18:45
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudsz külön a belső részre edzeni, mivel a mellizom rostja vízszintes tapadàsúak. Eddz kemènyen tovább nyomásokkal, tàrogatással, stb+ egyél rendesen. Ennyit tudsz tenni. Izomtapadàson nem tudsz vàltoztatni.
2015. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elég szar genetikám van bicepsze is kegyetlen szálkás de olyan mint egy ropi. Legnagyobb problémám a vádlival van, egyre nagyobb súlyt emelke vele, de méretre semmit nem változik ,ennél nőiesebb vádlim nem is lehetne
2015. dec. 17. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Van már rendes terved? Étrend van?
2015. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak a fejedben csúnya. Mert te annak látod. Más le se szrja.


Minél nagyobb a mellizmod, annál nagyobb területet fog elfedni. Toljad tovább, csak kicsi a mellizmod még mindig. Persze tapadás is közre játszik, de nem ez a fő problem

2015. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szűknyomás!!mellre!
2015. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nincs edzéstervem, haverokkal szoktam lejárni, és épp amit cisnáolnak azt csinálom én is.


köszi a szűk nyomást kipróbálom!

2015. dec. 17. 20:58
 7/12 Cortez70 ***** válasza:
A szűknyomás sem csak belülre megy. Ott màr elèggé bedolgozik a tricepsz is.
2015. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ezért kell tricepsz edzés végére beiktatni
2015. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem még lehet jobban be van esve a mellkasom. Elég jó eredményeket tudtam elérni fekvenyomásban. 180/80 kgosan 120 kg fekve.


egyeneskarú áthúzást francia rúddal keményen csinálni!! Nézz utána! Állítólag kiváló mellkastágító gyakorlat! Hasazást is keményen! Szerintem nekem is segített. Meg mikor kihúzom magam ki is szokott roppanni. Mikor ráfeszítek mellre meg hasra, meg felszívom magam, a hasamat behúzom, így feszítve már nem is nagyon látszik nekem. Mondjuk 57 kg-os voltam mikor elkezdtem edzeni... Szóval ideje már hogy alakuljon.

2015. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cortez70 ***** válasza:
120 kg az nem jó eredmèny 80 kilósan. ;)
2015. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!