Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés előttit válasszak?

Milyen edzés előttit válasszak?

Figyelt kérdés

Konkrétan olyan érdekelne, amitől tényleg jó erőbe lennék az edzéshez, és egyben védene attól, hogy sérülést szenvedjek az edzés során. Ha valamennyire tömeget is növel, az csak plusz.


Az ár majdhogynem mind1, de több árkategóriát is kérnék, ha lehet. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 17. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen fölösleges kiegészítő, főleg neked, aki csak ha feltételezi is de megfordul ilyen a fejében, hogy egy edzés előtti készítmény "tömeget is növelhet".

Nincs az a készítmény ami megóv a megsérüléstől, ha nem melegítesz be rendesen vagy nem csinálod jól a gyakorlatot. Rosszul gondolkodsz. De nagyon.

2015. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Minek a plusz erő, magadtól nem bírod megemelni a súlyzót? Ha nagyon kell, igyál meg előtte fél órával egy kávét, a többi úgyis csak placebo. A sérüléstől meg leginkább az véd, ha nem ész nélkül dobálod a súlyokat. De persze, ízületvédő ettől függetlenül hasznos dolog.
2015. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Glacierous ***** válasza:
Én a Hot Bloodot egyszer kipróbáltam.Rendesen felpörgetett,nagyobb súlyokkal is ment az edzés.De hosszútávon nem ajánlim a használatát.
2015. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Értelmes hozzászólók válaszát várom, akik értenek hozzá. Kíméljen meg mindenki a trollkodó válaszaitól, mert nem vagyok rá kíváncsi.


Előre is köszi.

2015. dec. 17. 20:52
 5/20 A kérdező kommentje:

Glacierous


Mért nem ajánlod hosszú távon?

Én egyébként csak heti 2x edzek.

2015. dec. 17. 20:54
 6/20 Glacierous ***** válasza:
100%
Nagyon magas a koffeintartalma,ami hosszútávon nem egészséges.Sokkal jobban felpörget,mint egy energiaital,ezt tényleg meg lehet érezni.Egyszer próbáltam,ennyi elég is volt.Ez inkább akkor jó,ha új maxot akarsz nyomni edzésen vagy verseny elött iszol egyet.Vagy fáradt vagy,nehéz napod volt,nincs erőd edzeni,de akkor is inkább egy kávé.
2015. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Trollkodó választ én nem láttam, a frankót mondta mindenki.
2015. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Cortez70 ***** válasza:

Árkategóriák: kávé, hot blood, NO explode 2.0, Plutonium. Utóbbi már kb 20 rugó.

Nem kellene minden edzéshez nyomni, csak néha.

2015. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én a pow3rd 2.0-t szeretem csak az íze moatt, de távol tartom magamat tőle, mivel durván rá lehet kattanni pillanatok alatt eléred, hogy már nem csak edzés el

őtt kell, hanem reggeli kv helyett iszod, mert nélküle fáradt és bágyadt vagy egész nap... Koffein függőség...

Tömeget a megfelelő étrend növel, erősebb meg semmitől nem leszel max energizáltabb. A sérülésektől meg a bemelegítés és a gyakorlatok helyes kivitelezése véd meg, semmi más...

Amit te keresel az a napi 8-9 óra alvás megfelelő étrenddel kiegészítve, megfelelő bemelegítéssel megfelelő edzéssel... Csodaszerek pedig nem léteznek... De ha okosabb vagy, akoor ne itt kérdezősködj.

2015. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Cortez70 ***** válasza:
A pow3rd nekem nem adta. Ami jó volt az a NO explode, 1.M.R, Dymatize xpand xtreme. Vagy sokan a mostani bioteches black bloodra esküsznek. Mondjuk abban 400 mg koffein van ami nem papírkutya. :)
2015. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!