Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy vehetnék részt fitness-mo...

Hogy vehetnék részt fitness-model versenyen, vagy lehetnék fitness mondel?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a dolog,alkatom,izomzatom szerintem még nem,de szinte mindenki más szerint meg van. Hozzáértők szerint is,nem csak Anyukám mondta :)

Nos,eleinte ilyen amatőr,nevezési díjas versenyek érdekelnének,csak nem tudom,hol lehet nyomon követni,hol,mikor van/lesz. Valamint fitness-modellnek hol lehet jelentkezni?Sima modellügynökség,vagy van erre specializálódott ügynökség is?


Válaszokat,segítséget előre is köszönöm!


2015. dec. 17. 22:31
1 2
 1/20 Cortez70 ***** válasza:
Nem nehéz, elmész pl egy bodysport kupára. Bárki nevezhet egyéni indulóként is.
2015. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
ez engem is érdekel
2015. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Felkeresel egy személyi edzőt aki vállal versenyre való felkészítést.
2015. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Andi80018 ***** válasza:
Viszont nem tudom, hány éves vagy, de ha nincs kereseted, akkor a szülőkkel meg kell beszélni, mert nem két ft. egy ilyen felkészülés, kaja, tápkieg, ruha, edző, terembérlet, stb.
2015. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egy amatőr versenyre,ahova lényegében akárki nevezhet,gondolom nem kell külön trainer,meg felkészülés,meg ilyen. Kaja nyilván fontos,de eleinte szerintem a fent említettek nélkül is el lehet indulni.
2015. dec. 18. 10:44
 6/20 anonim ***** válasza:
Bikinibe elindulni nem igényel extranagy felkészülést
2015. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindig elküldi ez a szar telefon. Szóval az nem igényel nagy felkészülést, ha tényleg pöpec az alap alakod. Bár hozzátenném az a kategória nem is nagy teljesítmény, testépítésnek meg nem nevezném.
2015. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Cortez70 ***** válasza:
Edző nélkül is tudsz indulni. Sokan mennek úgy. Nyilvàn egy hozzàértő segítő azért nem árt ha van.
2015. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a hozzáállással, ha jó a teste egy 4.hely 6-7 indulóból. De az bőven elég instagramra, meg, hogy a faszbúkon megmutassa mindenkinek ki a legszebb kiscica.
2015. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Cortez70 ***** válasza:
Kezdésnek jó az. Nekem megfelelne mastersben egy 4. hely. :)
2015. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!