Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni turmixba mennyi...

Edzés utáni turmixba mennyi szőlőcukrot tehetek?

Figyelt kérdés

80kg vagyok

Kreatin kúrát csinálok majd, 40gr szőlőcukor mehet mondjuk edzés után turmixba vagy kb mennyi súlyomhoz képest, vagy amihez kell viszonyítani?



2015. dec. 18. 17:42
1 2
 1/13 Cortez70 ***** válasza:
Annyi elég. Újabb tanulmànyok szerint meg nem kell semmi gyors ch. Szerintem pici nem gond.
2015. dec. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Most lehet leszólnak de én az életben nem raknék többet a turmixba se szőlőcukrot se carboxot stb. Szanaszét cseszi a fogakat, iszonyat undorító tömény édes lesz tőle a cucc, én már rég leszoktam róla. Előbb dobok bele 1-2 banánt, ugyanott vagy vele az a plusz rost nem fogja elrontani a gyors felszívódást nem ezen múlik a fejlődés
2015. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se tegyél bele még egy grammot se, az embernek nincs szüksége cukorra, ezért a kijelentésért pedig meg is kövezhettek, akkor is ezt fogom vallani
2015. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cortez70 ***** válasza:
Írtam, hogy nem muszáj.
2015. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után van az egyetlen időpont, mikor talán nem annyira káros a cukor mint egyébként, tehát jól írja az előző, egy pici nem gond, viszont kelleni nem kell, és nem is ad hozzá a fejlődésedhez semmit. Akkor van értelme belerakni, ha édesszájú vagy, egyébként fölösleges.
2015. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

7 éve edzek, minden edzés után 60-80gramm szőlőcukorral iszom a fehérjeturmixot.


Nagyon ektomorf típus vagyok, és az edzéseket is mindig nagyon megnyomom.

2015. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó, hány kg vagy?
2015. dec. 22. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért szólhattál volna, hogy te már eldöntötted, hogy cukrot fogsz inni, mert akkor nem írjuk le ennyien, hogy amúgy hülyeség, káros, és nem segít semmiben. Az értelmes válaszokat mind leszarod, és csak arra az egyre reflektálsz, aki szintén cukrot iszik. Kérem vissza azt az 5 percet, amit rád pazaroltam, idióta...
2015. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szid ki a lukam
2015. dec. 23. 09:56
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ja, cigó is vagy? Akkor nem szóltam, ez esetben megértelek.
2015. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!