Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként inkább fehérjét...

Kezdőként inkább fehérjét vagy multivitamint vegyek megtervezett étrend mellé?

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 12:58
 1/6 Glacierous ***** válasza:
Ha szilárd kajából megvan a napi 2g fehérje/ttkg,akkor multivitamin.
2015. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Multi, ha teljesen megvan minden makro szilárd kajából. Ha nincs meg a fehérje, akkor nem árt fehérjeport is beszerezni.
2015. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de amennyiben a 2 közül választanod kell,a vitamint válaszd.sokkal könyebb makrótápanyagot(fehérjét)hétköznapi kajából fedezni(akár szemétből,de ne abból.),mint mikro tápanyagokat.
2015. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem nem lehet összehasonlitani őket, ha már igen, a fehérje sokkal fontosabb. én nem tudnék bevinni ennyit proteinpor nélkül. amugy miért kell választani a kettő közül ?
2015. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Multivitaminra MINDENKINEK szüksége van, aki hosszú távon egészséges akar maradni, a nem testépítőknek is.


2. A fehérjeszintézishez nélkülözhetetlenek a megfelelő mennyiségű mikrotápanyagok, tehát hiába eszel sok fehérjét, ha azt a szervezet "vitaminhiány" miatt nem tudja beépíteni.


Vagyis a kérdés nem is kérdés, MINDIG a multivitamin az alap.

2015. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem mondtam, h nem fontosak a mikrotápanyagok, sztem nem is összehasonliható a két dolog. de vitaminszedéstől nem fogsz izmos testet növeszteni. sporttal és a megfelelő táplálkozással , amiből nehéz kihagyni a fehérjét, igen.
2015. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!