Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés, ez így jó?

EXN3R kérdése:

Tömegnövelés, ez így jó?

Figyelt kérdés

23/ F 178 cm 62 kg.


Kb 2 hete kezdtem el edzeni konditeremben. Előtte vettem Nitro Gain tömegnövelőt. Kezdő vagyok ezért is szeretnék kérdezni. Jelenleg még alapgyakorlatokat végzek egy 3 napos edzésterv keretein belül. Reggel és este iszom a tömegnövelőt, edzésnapon rögtön edzés után. Próbálom az étkezésemet helyrerakni de nem mindig sikerül. Milyen ételeket egyek és milyen gyakorisággal? Felesleges még a tömegnövelőre költenem? ( már 1,5 kg rámjött a két hét alatt ) Esetleg kell még valamilyen táplálékkiegészítő?

Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 21. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pont a lehető legszarabb időpontokban sikerült a tömegnövelőt innod, amikor amúgy sem kell gyors ch. Edzés utánra van kitalálva, de jobban jársz egy fehérje+ch kombóval külön. Étrend a legfontosabb egyébként. 2xtskg fehérje , 1xtskg zsír és annyi ch amennyitől növekedsz de nem zsírosodsz nagyom. Ez egyénfüggő. Lehet 5x tskg vagy kevesebb. Mind ez grammban nyilván.
2015. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kiegészítőkkel kapcsolatban még annyi, hogy egy jó multivitamint újíts be, meg a tömegnövelőd helyett amit írtam, ha elfogy, de a kajád legyen mindig a legeslegfontosabb!
2015. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A boltban az eladó mondta, hogy így igyam. Baromi nehezen tudok hízni, főleg hogy dohányoztam is ami megnyomta az anyagcserémet. Most eszek rendesen de ez sem elég. Szóval külön vegyek fehérjét meg ch-t? És ha kűlön veszem akkor mikor kell azt inni? A kajálásban sem tudom mi a jó pl tegnap is megettem reggel 5 tojást délben ebéd este is ettem rendesen plusz a tömegnövelő. Amúgy már nincs sok belőle kb 2 nap még de nem értem akkor miért mondta a boltba az eladó, hogy így szedjem. Köszi a választ!
2015. dec. 21. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta retardáltat fogtál ki azért. Vagy mert pont leszarja, hogy te zsírban növekszel vagy izomban, csak növekedjél! Neked gondolom nem mindegy. Annyit egyél amennyit leírtam makro tápanyagban, ezeket számolnod kell. Nem elég ha azt hiszed eleget eszel, aztán csodálkozol, hogy nem jön a tömeg.
2015. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Okés igazából kiszámoltam amit írtál és figyeltem is a napokban amit megettem nagyjából stimmelt. Multivitamin miért szükséges?
2015. dec. 21. 19:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Több sosem volt mert nincs hozzá gyomrom :D
2015. dec. 21. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy jó vitamin még egy semmi komolyabb terhelést elszenvedő irodai munkásnak is alap lenne, nem hogy valakinek aki edz, és extra oxidatív stressz, fizikai terhelés éri.
2015. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jogos.. Köszi szépen!
2015. dec. 21. 19:16
 9/13 A kérdező kommentje:
A kiegre visszatérve vegyek egy zacskó fehérjét a következő körben amit csak edzés után igyak illetve a tömegnövelőt amit szintén csak edzés után igyak? Emellett pedig egy normális étrend + multivitamin??
2015. dec. 21. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Montypienek igaza van a tömegnövelö az egy szar drága is meg fehérje is kevés benne
2015. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!