Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Átlagosan mennyit kéne eddzene...

Zsinga kérdése:

Átlagosan mennyit kéne eddzenem 1 nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már 1-2 hónapja rendszeresen próbálok napi edzésben tartani magam, vékony testalkatom miatt (genetika) talán nehezebb helyzetben vagyok, mint más testépítők. 180 cm magas vagyok és 60kg a testsúlyom. Próbálok a táplálkozásra figyelni, viszont nem tudom, hogy napi szinten mennyit kéne eddzenem, edzéstervet szeretnék kérni, valójában ahogy emlitettem 2 hónapja törekszek a tespítésre, főleg vállra edzettem és nagyon örültem, amikor láttam a változást, pedig azthittem, hogy képtelenség a genetikám miatt a testépítést végezni. Persze valószinüleg sosem leszek olyan izmos mint a testépítők nagyrésze, de nem is akarok. 1 átlagos izmosabb testet szeretnék magamnak. Körülbelül 1 ilyesmit: [link]

Remélem tudtok segíteni. :)



2015. dec. 21. 21:13
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell minden nap edzeni. Kezdőknek heti 3 teljes testes terv kell. Google: alapismeretek.
2015. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Glacierous ***** válasza:
Keress egy normális edzéstervet és csináld azt.Pl.az ICF 5x5-öt.De az első két hónap legyen átmozgató és tanuld meg szabályosan a gyakorlatokat.
2015. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen a testen egy gramm izom nincs megsúgom. Legyen egy normális étrended meg tájékozódj ag alapokról majd úgyis leírják a szokásos sárga kapszulát stb. Edzéstervet nem fog neked nulláról irni senki csakúgy. Ne várd, hogy aládrakjuk a dolgokat.
2015. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!