Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg már lassan négy éve...

Jelenleg már lassan négy éve edzek tisztán és semmi hatása semmi fejlődés legalábbis én így érzem magam miért nem fejlődnek az izmaim rendesen vagy legalább átlagosan?

Figyelt kérdés

Miért van ilyen nagy a hasam és miért nem bírom ledolgozni a felesleget. 160cm vagyok és 67KG jelenleg.Kérlek segítsetek értelmes tanácsal stb mert már nagyon idegesítő hogy kidolgozom a belemet is napról napra és semmi hatás szinte míg mások negyed annyi idő alatt fejlődnek is. De ez már 4 év.

Miért nincs lapos hasam. Vagy miért van ennyire kint a hasam?

Mert szinte semmihez nem értek mert akármit akarok megtanulni az sose marad meg.És minden időmet ennek szenteltem eddig is és ha még ez se meg akkor ennyi volt minden.

[link]

[link]


23 vagyok



2015. ápr. 27. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Étrend milyen?(70%-ban (!) étrend függő a kinézet) Edzésterved van vagy csak úgy mozgatsz vmi súlyt ami épp a kezedügyébe kerül? Elhiszem, hogy frusztrált vagy, már ne haragudj, azt csodálom, hogy miért nem változtattál hamarabb
2015. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gerincferdülésed van?
2015. ápr. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4 éve edzel? Wtf. Az durva. Talán az ètrendet kellene rendbe tenni. Tàpanyag nélkül nem leszel izmos.
2015. ápr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na meg egy testkepzavaros ember.


Ugye tudod hogy a hasfal laza allapotban kidudorodik? Ez a termeszetes allapota!


Ha lapos hasat akarsz akkor huzd be.


https://www.youtube.com/watch?v=cl4aNylPzGE

2015. ápr. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül semmire nem mész
2015. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4 éve edzel???? WTF?

Úgy nézel ki mint aki soha nem edzett volna...

Eszel rendesen fehérjedús kajákat meg minőségi szénhidrátot?

2015. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem testképzavaros... nekem nem dudorodik ki. Ha erős a hasfalad akkor egész nap tart valamilyen szinten, csak ehhez sok jól kivitelezett plank, vákum és egyéb tartó hasizomgyakorlatok kellenek.


Kérdező kell csinálnod egy tiszta tömegnövelést, majd le kell szálkásítanod. Ehhez megtervezett étrend kell.

2015. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

perszepersze.


lazitsd el es aztan nezd meg a tukorben.

2015. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És mivel edzel 4 éve?
2015. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos előre haladott gerincferdülésem van.Edzeni pedig saját testsúllyal,súlyzós edzések mellett kondigéppel is csinálom.Nem össze vissza hanem az ő edzéstervét követve már amit ithonilag meg lehet csinálni.

[link]

2015. ápr. 27. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!