Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 évesen korai a kockahas?

13 évesen korai a kockahas?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 165 centi, 42-43 kg. A testzsírszázalékom 9%. Kockahasat szeretnék, komolyan gondolom a dolgot. Mit kell tennem mind edzés, mind táplálkozás terén? Ha hülyeség, akkor légyszíves szóljatok!

2015. dec. 29. 01:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a képet,és döntsd el,hogy hülyeség volt-e amit írtál.

[link]

2015. dec. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még ha pontos is lenne a kép.

5-8

8-10

10-15

a következő kettő közt meg különbség sincs, de azok is 15 körül vannak


Kérdező ne akarjál kocka hasat. Nőnek nem áll jól, és mocskosul fiatal vagy. Inkább kevesebbet törődj magaddal, a testeddel: olvass, és tanulj. Több hasznod lesz belőle mint 14 évesen kockás has.

2015. dec. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontos a kép,a nők esetén genetikailag meghatározott, hogy nagyobb testzsírszázalékkal rendelkeznek, mint a férfiak.
2015. dec. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Cortez70 ***** válasza:
Minek egy 13 évesnek kockahas? Ne ezzel törődj. Sportolj, kajálj jól és tanulj! Edzésnek egyébként mehet pl a fegyencedzés, keress rá.
2015. dec. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeném azzal, hogy kórosan sovány vagy, és egészségtelenül alacsony a testzsírszázalékod! Minimum 12% kell ahhoz, hogy a zsír a vázrendszered mellett a belső nemi szerveidet is védje. Fejlődésben vagy, így ez különösen fontos!

Én lányoknál nem tartom szépnek a kockahasat. De ha azt szeretnéd, először némi izmot kell felszedned, hogy legyen, ami látszódjon! Ehhez kalóriatöbblettel kell étkezned, fehérjedúsan, és erősítő edzés! Utána meg szálkásítás. De tartok tőle, kockahas csak olyan testzsírszázalékkal érhető el, ami nőknél nem egészséges.

2015. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na de lehet, hogy az iskolai mérésből nézték.:DD Ami nem valami pontos ám.
2015. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Iskolai méréssel nekem is 5% a testzsírom,örülnék is neki :DD.
2015. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9%?

Ha jól tudom 15% alatt leállhat a menstruáció vagy 10% alatt...

Azt pedig el lehet mondani hogy férfiaknál is a 9% már versenysportoló általában, vagy kimagaslóan jó fizikum (persze ha nem pálcika) akkor nőknél képzeld el az a 9%-ot...

Honnan vetted egyáltalán ezt?

2015. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tervezzük, hogy hamarosan hazaköltözünk Magyarországra. Családi házat vettünk, és már beszereztem a szükséges szerszámok nagy részét is, köztük egy gereblyét. No, a nyelének magasabb a testzsírja 9%-nál, és valószínűleg formásabb is mint te, kérdező.
2015. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én szívesen segítek, ha írsz :)

L

2016. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!