Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Számithatok visszaesésre?

Számithatok visszaesésre?

Figyelt kérdés
eddig kicsit szabálytalanul edzettem, viszont igy sokkal nagyobb súlyokat tudtam megmozgatni, pl felpiramisoztam fekvenyomásban 120ig, most inkább szabályosan edzek, figyelek mindenre, példánál maradva könyökre, lassú negativra, és kellő mélységre, viszont igy max 90el tudok dolgozni. számithatok visszaesésre azmiatt, hogy kisebb a súly?

2016. jan. 2. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fejlődésre, már az új inger miatt is.
2016. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor szabálytalanul csináltad, akkor a tricepszed, és a vállad is beledolgozhatott, meg gondolom a mozgástartomány is kisebb volt. Most, hogy szabályosan csinálod, több terhelés megy a melledre, tehát jobban fog fejlődni. A kisebb súly csak azért van, mert jobban csak a melled kapja a terhelést, és nem dolgozik annyira bele a tricepsz meg a váll, szóval nem számít, ha kisebb a súly, inkább jó, mert így legalább szabályosan nyomod.
2016. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem esel vissza sőt, ha kontrolláltabban, szabályosan végzed, akkor fejlődsz is vele.
2016. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Glacierous ***** válasza:
Ettől inkább fejlődsz.
2016. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2016. jan. 3. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!