Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Doggcrap edzésről mit gondoltok?

Doggcrap edzésről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam, de elég furcsa volt, hogy egy gyakorlatot csinálok az izmokra, nem is durrantam be annyira, mint szoktam. Valaki aki próbálta leírná, hogy hasznos és folytassam vagy csináljak másikat? Köszi

2016. jan. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyaszar edzés magyarra lefordítva. Lehet pont annyit is ér.
2016. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Q-urva jó módszer, Doggcrap meg a faszi neve aki kitalálta, csak azért ez a neve, mert egy fórumon így regisztrált aztán így híresült el anno. Olyasmi arc, mint itthon Bunny.

Kérdező te meg nem jól csinálod valószínűleg. Egy sima teljes testes programtól is be lehet durranni, nem csak az osztottól, a Doggcrap félétől meg pláne. Biztos kevés a súly. A bedurranás meg nem feltétele a fejlődésnek, no meg egy gyakorlattal sokkal hatékonyabb az edzés, mert ha csak egy gyakorlatot tolsz, akkor sokkal több súlyt tudsz használni, meg egy egyszerűbb programmal sokkal intenzívebben lehet edzeni, mivel csak 1db gyakorlatra koncentrálsz és ott hajtod ki a beled. Viszont ehhez tényleg nagy súly kell, nem olyan amivel megy 3x15. LófAsz súllyal ez nem működik. Egy izomcsoport pedig 1db gyakorlattal is megedzhető. Aki ezt nem tudja az edzeni se tud.



[link]


Aki nem ismerné.

2016. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma is tanultam valamit!
2016. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ma 45 fokos nyomással kezdtem kézisúlyzóval, 40kg-ig mentem, dee gy pár hete még csak 32kg ment. Akkor nagyobb súlyokkal dolgozok majd.
2016. jan. 2. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Hetente növeled a súlyt és okés lesz. Ha beáll a súly, nem bírod növelni akkor mehet a következő gyakorlat.
2016. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!