Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2-hónapja edzek de nem látszik...

2-hónapja edzek de nem látszik semmi. Haverok folyamatosan küldik a képeket hogy ők mennyit fejlődtek. Ezeket csinálom. Húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz, felülés. Mennyi ismétlést végezzek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt legfeljebb akkor lesz látványos változás, ha előtte mondjuk 15% volt a testzsírjuk, most viszont az lecsökkent 11-12-re. Amúgy étrendet is beszéltek egymás közt, vagy csak fotókkal villogtok?
2016. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
Eddz keményebben és kajálj jobban.
2016. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esélyes kevés a terhelés, plusz ha nem elé a kaja, nem lesz fejlődés.
2016. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt a homi barátaid se feljlődtek még semmit, de a buzulás, meg a feszengés már megy.
2016. jan. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap az lófas! Emeld a terhelést, kajálj rendesen, oszt még légy türelmes.
2016. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy régebben cigiztem és nagyon nagyon le fogytam.:(
2016. jan. 4. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
7 évvek ezelőtt én is dohányoztam. Elsős koromban meg 20kiló voltam vasággyal. Kit érdekel ez szerinted? Az a lényeg most mi van. Normális kaja, normális edzés és meg lesz az eredmény. A páváskodó havercicákat meg ignoráld a p.icsába.
2016. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!