Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szakértő segítséget kérnék,...

Szakértő segítséget kérnék, vagyis inkább véleményt egy edzésmódszerről. Izom építés a célom,3 napos teljes testet megmozgató osztott edzéstervel. Kérdés?

Figyelt kérdés

Egy saját testsúlyos edzésmódszerekkel foglalkozó könyvben olvastam ezt az imént

gyakorlatonként végezzünk 2 sorozatot és 5-20 ismétlésig.

természetesen progresszióba dolgozva, tehát fekvőtámasznál, ha már megy a 20 akkor feljebb kell lépni egy nehezebb fekvőtámasz fajtára.

Próbált már valaki 2 sorozatos edzésprogramot?



2016. jan. 3. 22:04
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Vagy teljes testes egy terv (edzésenként minden izomcsoportra edzel), vagy osztott. Nincs teljes testes osztott. Kezdőknek teljes testes kell, minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlattal, gyakorlatonkènt 3 sorozattal. A terhelésnövelés az jó ahogy írtad.
2016. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Rosszul fogalmaztam meg. ugy gondoltam, hogy teljes testet megdolgoztato edzésterv 3 napba szétszedve leosztva.
2016. jan. 4. 02:44
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem azzal sincs gond, de kezdésnek jobb a teljes testes. Osztottnàl meg több gyakorlat kell majd egy izomcsoportra.
2016. jan. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!