Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítsak előbb vagy izom...

Szálkásítsak előbb vagy izom tömeget növeljek?

Figyelt kérdés
Logikusabb előbb a tömegelés lenne, és utána leszálkásítani, de most titeket kérdezlek, melyik vált be nektek, tapasztalatokat is tudnátok megosztani?

2016. jan. 4. 14:09
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy mennyi a zsír rajtad, hogy nézel ki.
2016. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni. Ha pl. 175 centihez 80 kiló vagy és nekiállsz tömegelni, úgy fogsz kinézni, mint egy szilvásgombóc, ráadásul semmi látszatja nem lesz annak, hogy te egyáltalán emelgetsz mást is a hízófélben lévő sejhajod mellett. Másrészről pedig nem mindegy, hogy 70 kilóra vásárolsz csirkemellet és tojást, hogy meglegyen az 1.8-2g/tskg proteined vagy 85-re.
2016. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani, én mikor elkezdtem 130 kilós dagadt szemét voltam, a későbbi edzőtársam 65 kilósan kezdte. Én nyilván diétáztam, ő hova diétázott volna?
2016. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
184 cm, 90 kg
2016. jan. 4. 16:31
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Akkor szerintem egy kis diéta nem ártana. Visszaveszel picit a szénhidrátból és nyomhatod. Kezdők diétánál is tudnak kis ideig izmosodni.
2016. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még esetleg abban tudnátok segíteni, hogy középiskolába járok, reggelit meg tudom oldani, viszont ebédet nem nagyon, általában 3 fele érkezek, és reggel 6 és 3 között mit ehetnék, ami diétás?
2016. jan. 4. 19:40
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Viszel sült csirkemellet pl pufirizzsel vagy proteinturmixot zabliszttel, ha meg más nincs, akkor sonka + pufirizs. Vagy pufirizsh helyett kis tk kenyér. Zöldség is legyen ezekhez.
2016. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!