Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony tesztoszteron szintre...

Alacsony tesztoszteron szintre tamoxifen?

Figyelt kérdés

Az endokrinológusom alacsony tesztoszteron szintem miatt tesztoszteron géllel akar kezelni, el is kezdtem használni, de nem érzem magam jól tőle, ráadásul a maradék libidóm is elszállt miatta. Vérnyomásom tőle magas.

Hiába mondom neki, hogy rosszul érzem magam tőle, csak ezt hajlandó felírni. Olyat meg, hogy visszaállítani a saját hormontermelésem, nem is foglalkoztatja.

40 év felett vagyok, kissé meghízva, régebben szedtem egy gyógyszert, annak "mellékhatása" volt a tesztoszteron szint csökkenés(vérnyomáscsökkentő)

Ezt a Zitazoniumot megpróbáltam, sokkal jobb tőle minden. De vajon meddig lehet ezt szedni?

Azért itt kérdeztem meg ezt, mert úgy látom, itt több hozzáértő van(megkockáztatom, jobban, mint az orvosom)

Köszönöm.



2016. jan. 5. 08:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Magándoki jó ötlet, itt nem lehet ebben segíteni, túl összetett, nem tudjuk mi a baj.
2016. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem veletlen a gel formaban valo alkalmazas. O jobban tudja mit miert ir fel. Nem biztos, hogy helyreallithato a termelesed es a gel egeszsegesebb mint az oralis gyogyszerek.
2016. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, magándoki kellene, egyet találtam is, végül is a saját oldalán is hasonló megoldást javasol, mint amin én agyalok:

[link]

2016. jan. 5. 10:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben csinálnék évi 2-3 kisebb dózisú tesztoszteron kúrát, főleg 40 fölött. Az úgy rendbe kap, mintha 20 lennél újra :)
2016. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!