Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony tesztoszteron szintre...

Alacsony tesztoszteron szintre tamoxifen?

Figyelt kérdés

Az endokrinológusom alacsony tesztoszteron szintem miatt tesztoszteron géllel akar kezelni, el is kezdtem használni, de nem érzem magam jól tőle, ráadásul a maradék libidóm is elszállt miatta. Vérnyomásom tőle magas.

Hiába mondom neki, hogy rosszul érzem magam tőle, csak ezt hajlandó felírni. Olyat meg, hogy visszaállítani a saját hormontermelésem, nem is foglalkoztatja.

40 év felett vagyok, kissé meghízva, régebben szedtem egy gyógyszert, annak "mellékhatása" volt a tesztoszteron szint csökkenés(vérnyomáscsökkentő)

Ezt a Zitazoniumot megpróbáltam, sokkal jobb tőle minden. De vajon meddig lehet ezt szedni?

Azért itt kérdeztem meg ezt, mert úgy látom, itt több hozzáértő van(megkockáztatom, jobban, mint az orvosom)

Köszönöm.



2016. jan. 5. 08:23
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
Én azèrt zitát sem nyomnék hónapokig. Visszaállításra ciklikusan okés.
2016. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sem nyomnám sokáig, az sem egy mellékhatásoktól mentes cucc, kéne egy visszaállítással próbálkozni, ha az nem jön be, én inkább tesztoszteront adagolnék magamnak folyamatosan, az sokkal kevésbé káros, mint a zita.
2016. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az a gond a csak tesztoszteronnal, hogy teljesen visszaszorítja az LH, FSH-t, és úgy vettem észre, nem is a tesztoszteron a felelős a libidóért, hanem ez a két trophormon. Az androgél tájékoztatóján is már ez van, régebben nem írták rá: impotencia kezelésére nem alkalmas.

Ráadásul mint egy klimaxos vénasszony, olyan vagyok tőle.

Köszi a válaszokat amúgy.

2016. jan. 5. 08:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a baj tudni kéne mitől alacsony, egyáltalán termelés van? Mert teljesen mást kéne csinálni, orvosi leletek nélkül, senki nem tud ilyenre válaszolni.
2016. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1:

Az ujjab generacios termeszetes tesztoszteron serkentok bizonyitottan joval hatasosabbak a regi Tribulusznal.

Ezt egy versenyzo ajanlotta nekem, az uj hatoanyag, a DAA, eros dozisban van benne:


[link]


2:

Le kene fogyni mert 20% testzsir felett csokken a tesztoszteronszint, + a kor miatt is kevesebb ugye.


3:

Az intenziv sport szinten serkenti a tesztotermelest.

2016. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hát igen, azért másnak nem szívesen ad ilyen témában az ember tanácsot.
2016. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
+ multivitamin es asvanyok. (zi)
2016. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Alapesetben nagyon minimális a tesztoszteron szintem, de próbáltam már a tribulust is, meg a DAA-t, de nem váltak be annyira. Biztos egyénfüggő, mennyire hat.

Evvel a tamoxifennel meg érzem, hogy visszatér az erőm, meg valahogy fogyásnak is indultam tőle.

Amúgy nincs túl sok plusz rajtam, de gondolom az is befolyásolja a teszto szintet.

Emellett meg már tudnék mozogni is, simán.

Nagyon rossz állapot, amikor alacsony a tesztoszteron szint, az ember 5x meggondolja, elmenjen-e valahova, még egy cipőfűző bekötés is kész szenvedés.

2016. jan. 5. 09:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pedig azt tanácsolom, hogy menj egy megbízható magándokihoz. Jobb, mint kisérletezgetni magadon mindenféle kétes eredetű cuccal éveken át. Asszem ennyi befektetés megér az egészséged. Egy rendes magánorvos egészen máshogy fog hozzád állni abban biztos lehetsz.
2016. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Zitat inkabb az orvossal beszeld meg. Elmondod neki, hogy kiprobaltad es jobban erzed magad tole mint a gellel.
2016. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!